2726
علایم پسر و دختر چیه عزیزم؟من تازه اقدامم ۲هفته گذشته ولی دثست داری وقتی اقدامم گرفت بدونم زود جنسیت ...

ان شالله که بارداری اصلا بهش فکر نکن زیاد 

تو بارداری هم‌سوره عصر یادت نره واقعا بچه رو آروم میکنه بعد تولدش

سلامتی امام زمان( عج) و ظهور نزدیکش صلوات
میگم اگه ببینم  کلا مادر پسر خوش خواب ( خوابش زیاد میشه مخصوصا شبا خوب میخوابه ) و در حالت بید ...

چقدر جالب ایشالا من باردار شدم عکسمو میفرستم لطف کنی و بهم بگی حستو 🌹🤧اگه بشم البته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان بزرگ من از روی چشم تشخیص میده همون اول 

میگه زن باردار حالت چشمش فرق می‌کنه و مژه هاش یه جور دیگه میشه 

منم باردار بودم خیلی زود تشخیص داد قبل از اینکه بگم

فرمان روايى آسمان‌ها و زمين مخصوص خداست، هر چه بخواهد مى‌آفريند، به هر كه بخواهد دختر و  به هر كه بخواهد پسر می بخشد یا در یک رحم دختر و پسر در کنار هم قرار می دهد و هر که را بخواهد نازا گرداند ، اوست  دانای توانا.
2728
تقصیرررر پیج فیلیمو تو اینستاس😐😂 یبار گفتن ۱۰ دی یبار گفتن ۲۶ دی و الان تا دقایقی دیگر وارد ۵ ب ...

فیلم جیران چطوره؟قشنگه؟ارزش دیدن داره؟درمورد چیه داستانش؟؟؟؟

مرسی

من قلبم خیلی شکسته خیلی تنهام جز شما نی نی سایتیا کسیو ندارم میشه دعام کنید؟!دارم سقوط میکنم  
حالت چشمت چجوری شده بود؟خودت حس میکردی فرق کرده؟

نه خودم اصلا نمی‌فهمیدم 

جالبش اینجا بود 

یه چیزی بود انگار که فقط اون میدید

فرمان روايى آسمان‌ها و زمين مخصوص خداست، هر چه بخواهد مى‌آفريند، به هر كه بخواهد دختر و  به هر كه بخواهد پسر می بخشد یا در یک رحم دختر و پسر در کنار هم قرار می دهد و هر که را بخواهد نازا گرداند ، اوست  دانای توانا.
اخه ما ام الان پریودمون عقب جلو میشه ولی باردار نیستیم اون موقع.بعد یکی کیست داشته باشه خب عقب جلو م ...

اون موقع ها کیست و اینا زیاد رایج نبوده اخه خانما اکثرا تحرک داشتن و این همه سموم شیمیایی تو محصولات رایج نبوده  بعدم بیشتر ارگانیک بوده واسه همین کیست و تنبلی تخم دان نبوده زیاد خصوصا روستا و شهرستان ها 

دوستان میشه خواهش کنم ازتون برا سلامتی و شفای بابام که مریضه بشدت دعا کنید  سرطان کلیه داشت الان زده به بقیه اعضا بدنش دکتراجوابش کردن خواهشا دعاش کنید درد امونشو بریده داره ازدرد پتو رو چنگ میزنهو آروم گریه میکنه و جلو خواهر کوچیکم که خودش مبتلا به ام اس پیشرونده اس ذره ذره  آب میشه  خدایا خودت رحم کن خواهرم همش ۲۰ سالشه و مجرد نزار بی پشت و پناه بشه خواهش میکنم ازتون هرکی پست منو دیداز ته دل دعا کنه برابهتر شدنشان اخه من کسی روبجز اینها ندارم تو این دنیا   😔😔😔😔😔😔😔 دوستان بابام واسه همیشه رفت  چقدر دعا کردم شفا بگیره 😭حالا ازتون میخام دعا کنید خواهر کوچیکه مریضم خیلی بیتابی میکنه آروم بگیره 
حالت چشمت چجوری شده بود؟خودت حس میکردی فرق کرده؟

خودش می‌گفت مژه برمیگرده یا فر میخوره 

فیلم جیران چطوره؟قشنگه؟ارزش دیدن داره؟درمورد چیه داستانش؟؟؟؟ مرسی

ی داستان عاشقانه تو دوره قاجار

هنوز ک نیومده بیرون

ولی کارای حسن فتحی عالین. مثلا شهرزاد

فک میکنم جیران هم خوب باشه

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
مامان بزرگ من از روی چشم تشخیص میده همون اول  میگه زن باردار حالت چشمش فرق می‌کنه و مژه هاش یه ...

معذرت میخوام گلم کلا رابطه زناشویی چهره زن رو هم تغییر میده؟؟؟؟

رویاهای من دست یافتنی هستند🌺💖💞
2706