2733
2734

حالم خوبه. امروز صبحم دوز سوم واکسنمو زدم خب چه راهکارایی دارید برام. تو خونه ماسک می زنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

علت این ناپرهیزی تون چیه؟

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش

دمنوش

استراحت

روحیه بالا

دوری از اطرافیان

تقویت کردن خودت با غذاهای خوشمزه خلاصه حالشو ببر😁

بِخاتِرِ قَلَتهای املاییم صَرذَنِشَم نَکنید طُند که مینویثَم اینتوری میشه😉😂کاربرهای آقا اگه لحن صحبتم صمیمانه بود به خودتون نگیرید من جنسیت کاربرها یا اسماشونو نمیخونم و همه‌رو خانوم فرض میکنم❌❌❌

😐😐😐خدا

شوهرمم امروز میگه یکی از همکاراش تستش مثبت شده 

گفتم یعنی احتمال توام گرفتی ماهم گرفتیم!!

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2738

تو این وضع امیکرون ما دستم نمیدیم چه برسه رو بوسی به نظرم برو یه از مایش هم بده واس احتیاط 

اقایون لایک و ریپلای نکنند❌❌⛔⛔                       تاپیکای عکس لطفا منو تگ کنید مهربونا 😍😍شانس ندارم همیشه دیر میرسم.                                           خدایا خودت به خاطر عظمتت نسل هر چی مرد خیانتکاره از روی زمین محو کن🤨            

کار ندارم به راهکارها دوستان به اندازه کافی گفتن فقط تو کار اون طرف موندم که با تست مثبت میره مردم رو ماچ میکنه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

این نیز بگذرد...                                   

اولین کار آب نمک درست کن باهاش بینیتو شستشو بده  ببین رعایت کن ولی انشاءالله بلا دور نمیگیری مثلا یه بار شوهرم شک داشت  تست داده بود نصف شب رفت دید جواب تستش مثبته من نگرفتم ولی 

2706