2726
جریان این حکم چیه؟جدی میخوان اجراش کنن؟

نمیدونم ولی تو اخبار گفته 

بزنی نت میاره 

میگه کف حقوق معلم ها ۸میشه

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
متاهلم تنها دلیلش فقط بارداریه؟

نمیدونم آخه دختر خالم پریودش عقب افتاد چند روز بعدش لک دید فقط بعد قطع شد دیگه آزمایش داده بود بارداربوده

زمین را گرشوی مالک طمع برآسمان داری......به وقت مردن همی بینی نه این داری نه آن داری🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به نظرتون فرهنگیان برم؟سیستان و بلوچستانم اینجا حتی زاهدان هم محروم حساب میشه نصف شهر گاز کشی نداره شهرای دیگه که بماند شما بودین به خاطر یه حقوق کم 8 سال یه جای محروم خدمت میکردین؟

مثل همیشه اضافه میشه بعد از عید  ولی رتبه بندی شامل بازنشسته ها نمیشه متاسفانه

میگن رتبه بندی باز ایراد پیدا کرده و برگشته مجلس کاش تا ۲سال آینده اجرایی بشه سال دیگ مادرم بازشست میشه😑😞

میگن رتبه بندی باز ایراد پیدا کرده و برگشته مجلس کاش تا ۲سال آینده اجرایی بشه سال دیگ مادرم بازشست م ...

مرده شور ببردشون که فقط در مورد معلم بی عدالتی میکنن خودشون حقوقای نجومی میگیرن .

یکی از نماینده ها که جدیدا گفته معلما پررو شدن توقع زیادی دارن 

همسر منم با ۲۰ سال سابقه و فوق لیسانس ۸ تومن میگیره  رتبه بندی هم ک دیگه اجرا نمیشه دولت مخالفه 

افزایش حقوق امسالم ۱۰ درصد 

خدایا ما چکار کنیم با این همه بی عدالتی 

یعنی هر کس میاد تو آموزش پرورش تباه میشع

همسر منم با ۲۰ سال سابقه و فوق لیسانس ۸ تومن میگیره   رتبه بندی هم ک دیگه اجرا نمیشه دولت مخال ...

واقعا نمیدونم با این یک ذره حقوق فرهنگیان ارزش داره 8 سال یه جای محروم سیستان و بلوچستان خدمت کنم؟ هرجا برم باید پدرو مادر سالمندم رو هم ببرم

واقعا نمیدونم با این یک ذره حقوق فرهنگیان ارزش داره 8 سال یه جای محروم سیستان و بلوچستان خدمت کنم؟ ه ...

نمیدونم والا خواهر ما ک ب سختی داریم میگذرونیم 

البته ب نظر خودم برا ی خانوم شغل خوبیه هرچند کم باشه حقوقش ولی برای ی مرد اصلا خوب نیست.

2706