2410
2553
عنوان

با شوهرم دعوا شد ، از خونه زدم بیرون الان تو‌خیابونم

| مشاهده متن کامل بحث + 29450 بازدید | 418 پست
کار بدی کردی فردا همون مادر شوهرت بهت هزارتا تهمت میزنه کاش تو خونت وایمیستادی

واقعااااا 

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اومد خونه یه دعوایی راه انداخت

که مگه نمیدونی حال مامانم بد میشه چرا باهاش بد حرف زدی اگه حالش بد بشه چی 

چی جواب میدی 

منم توضیح دادم واسش که چیا گفته اونم عین منش گفت چرا به مامانم اینو گفتی مگه مامانم باید برای اومدن اینحا از تو اجازه بگیره غلط کردی اینو گفتی اون صاحب خونس مهمون نیس 

همین الان زنگ‌ بزن معذرت خواهی کن

2720
خب از شهر دیگه. بالاخره حداقل تا صبح خودشونو میرسونن بهت. تا کی میخوای زیر دست این باشی؟

عزیزم اگه بیرون بمونی هزارتاتهمت و هرزه بودن بهت میبندن توروخدااسنپ بگیربرگرد خونه هرچی بشه بهتراز بیرون موندنه شوهرت زنگ نزده خیلی بی غیرته

2714
عزیزم اگه بیرون بمونی هزارتاتهمت و هرزه بودن بهت میبندن توروخدااسنپ بگیربرگرد خونه هرچی بشه بهتراز ب ...

👌👌👌

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 

بعدم تلفن رو گرفت جلوم که بیا زنگ‌بزن منم گفتم حرف بدی نزدم بخوام معذرت بخوام گفت بیخود کردی هر چی لایق خودت بوده به مادر من گفتی بعدم خودش شماره ننش رو گرفت اول خودش حرف زد

چطور اجازه داد از خونه بزنی بیرون ، برگرد خونه ت .

بیخود میکنه دعوا کنه اجازه هم نده 

چکارس که بخواد اجازه نده

متاهل/ کار کسی که به اونی که بهش خیانت شده میگه تحمل کن و تشویقش میکنه به تحمل کردن به مراتب زشت تر از کار کسیه که خیانت میکنه 
بعدم تلفن رو گرفت جلوم که بیا زنگ‌بزن منم گفتم حرف بدی نزدم بخوام معذرت بخوام گفت بیخود کردی هر چی ل ...

خداخودش جوابشو بده مادر شوهر عفرتتو حالا قلبش مشکل داره وممکنه هر لحظه بمیره اینجوری رفتار میکنه از اون دنیانمیترسه

بعدم تلفن رو گرفت جلوم که بیا زنگ‌بزن منم گفتم حرف بدی نزدم بخوام معذرت بخوام گفت بیخود کردی هر چی ل ...

تو هم هر چی میتونستی بهش میگفتی

و الانم برنگرد بدتر پرو میشه

متاهل/ کار کسی که به اونی که بهش خیانت شده میگه تحمل کن و تشویقش میکنه به تحمل کردن به مراتب زشت تر از کار کسیه که خیانت میکنه 
2706