2737
2734

پسرم هنوز اسم نداره هر روز نظرمون عوض میشه

فردا شب خونه مادر شوهرم اینا دعوتیم میخوایم امشب تصمیم نهایی رو بگیریم که تا فردا اسم پسرمونو بهشون بگیم🤗

کمکمون میکنین؟

تعداد رای : 73
نظرسنجی
رهام
24
32%
رایان
22
30%
راستین
8
10%
رادمهر
19
26%
تو که اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                 میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستی    خدایا شکرت نی نی رو سالم برسون بغلم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رایان عالیه🤩

همیشه دوست داشتم از این آدمای درونگرای مرموز و خفن باشم که همه در عَجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم تا یه شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم🤐🥴
2738

از من میپرسی علی زیباترین خوش آواترین و پرمهرترین اسم پسرونس 

به شخصه بااینکه دخترم ولی دوست دارم علی صدام کنن😅

بِخاتِرِ قَلَتهای املاییم صَرذَنِشَم نَکنید طُند که مینویثَم اینتوری میشه😉😂کاربرهای آقا اگه لحن صحبتم صمیمانه بود به خودتون نگیرید من جنسیت کاربرها یا اسماشونو نمیخونم و همه‌رو خانوم فرض میکنم❌❌❌
ارشیا

از بین اینا بگین لطفا❤❤

تو که اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                 میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستی    خدایا شکرت نی نی رو سالم برسون بغلم 

رایان نذار

بهش میگن یارانه

بِخاتِرِ قَلَتهای املاییم صَرذَنِشَم نَکنید طُند که مینویثَم اینتوری میشه😉😂کاربرهای آقا اگه لحن صحبتم صمیمانه بود به خودتون نگیرید من جنسیت کاربرها یا اسماشونو نمیخونم و همه‌رو خانوم فرض میکنم❌❌❌

هرکدوم درصدش پایین بودانتخابش کنید😁😁😁😂😐😐چون من رادمهر روانتخاب کردم

چشاش قهوای ،فضول،گوگولی،تپل،وبیشترقیافه ش ب باباش میره،🤗😍

کاربر آقا..کاربر آقا..تنهــــــا چیــــــــزی که بایـد از زندگـــی آمــــوخت فقــط یــک کلمـــــــه اسـت” میگــذرد “امـــــا جان میگیرد تا بگـــــذرد👌بزرگترین ترس زندگیم اینه ک اون لحظه ک ب آرزوهام رسیدم هیچ احساسی نداشته باشم،هیچی،خالی🙄🙄☹
مهرسام و سامیارم قشنگه

سام هم خیلی دوست دارم ولی شوهرم خوشش نمیاد

2706