2410
2553

کانتور و کانسیلر کرمی خوبه یا پودری چرا ؟ 

کانتور کجاها استفاده میشه کانسیلر چی . هایلایتر چی اونی ک زیر چشم میزنن بجای کرم اون چیه همشو توضیح بدین ممنون 

کانتور برای قلمی کردن بینی و برجسته نشون دادن گونه و اجزای دیگه صورته

کانسیلر برای پوشوندن تیرگی زیر چشم

هایلایتر برای بالای لب، گوشه داخلی چشم، روی بینی و گونه استفاده میشه برای کمی شاینی کردن

ملکه_بانشی تعلیق شده هستم😜🤐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نام خدا....من ارایشگر نیستم اما علاقه دارم....کرمی یاپودریس فرقی نمیکنه من پودری استفاده میکنم چون راحت تره پخش میشه...کانتور برا کوچیک کردن بینی و و زاویه سازی صورت...اونی ک میزنن زیرچشم هم کانسیلره... هایلایتر روهم میزنن روی گونه تابراق و برجسته بنظربیاد

2456

کانتور کردن رو باید بلد باشی، اول بدونی فرم صورتت چیه گرده، یا کشیده هست یا... بعد با توجه به فرم صورتت باید کانتور کنی و کانسیلر رو به زیر چشم و جاهایی از صورتت ک باید روشن بشه بزنی تا برجسته تر بشه 

❤️

هرکدوم کاربرد خودشو داره 

اول کنتور چرب بزنی روشو با پودری خشک کنی 

زیر چشم کانسیلر میزنن

بقیشو حوصله ندارم تایپ کنم 

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
کانتور برای قلمی کردن بینی و برجسته نشون دادن گونه و اجزای دیگه صورته کانسیلر برای پوشوندن تیرگی زی ...

کانسیلر برای بینی استفاده نمیشه ؟ پس اونی ک روشنه و روی بینی و روی گونه میزنن چیه 

2714
کانسیلر برای بینی استفاده نمیشه ؟ پس اونی ک روشنه و روی بینی و روی گونه میزنن چیه 

چرا در کنار کانتور استفاده میشه روی بینی

روی گونه که کرمپودر و رژگونه و هایلایتر، 

کانسیلر برای بینی و دور چشمه 

ملکه_بانشی تعلیق شده هستم😜🤐