2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پول زیادی نیس الان..بده طلا بخر

میدونم 

ولی ذهن باز و هوش مالی بالا باید بتونه با پس انداز کم سود زیاد به دست بیاره..تا بعد از تجربه و.. پول سرمایه گذاری را بیشتر کنه ، البته این نظر شخصی منه که شایدم اشتباه باشه

2738
زهن شما بازه چی داری..ریپلای نکنید با کاربرای آقاتبادل نظر نمیکنم 

ذهن نه زهن.. من همون چیزی را دارم که شما دقیقا ندارین و میخایین فریادش بزنید.. من اصراری نداشتم.. خودتون شخصیتتون را به نمایش گذاشتید.. بازهم گزارش بزنید باشد که رستگار شوید

بگو شوخی میکنی بنده خدا نذاره تو بورس واقعا🤣🤣🤣

فکرنکنم کسی باشه فاجعه ی بورس رو ندونه😟

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
ذهن نه زهن.. من همون چیزی را دارم که شما دقیقا ندارین و میخایین فریادش بزنید.. من اصراری نداشتم.. خو ...

بله گزارش میزنم و حتی به نی نی یار پیام میدم بابت اون درخواست دوستی که که رو اعلاناتم اومده ازت..شما اگه چیزی داشته باشید تو سایت زنونه پرسه نمیزنید..

@نی_نی_یار_شب    رسیدگی کنید به کاربرای خانوم گفتن عزیزم..من اعتراض کردم و درخواست دوستی فرستاد بمن

🖤
بله گزارش میزنم و حتی به نی نی یار پیام میدم بابت اون درخواست دوستی که که رو اعلاناتم اومده ازت..شما ...

ارسال درخواست دوستی و گفتن کلمه عزیزم جرم..خخخخ

سایت زنونه؟ دقیقا کجای سایت نوشته ورود آقایون ممنوع؟

درخواست دوستی هم برای این بود که آمپرتون بالاتر بره که به حمدلله رفت..خخخ

ارسال درخواست دوستی و گفتن کلمه عزیزم جرم..خخخخ سایت زنونه؟ دقیقا کجای سایت نوشته ورود آقایون ممنوع ...

انگار از قوانین سایت بیخبری..اگه درخواست بفرستی به کاربر خانومی در جا تعلیقی..حالا فک کنم آمپر خودت بالاتره..

شما مردا کاش گمشید از سایت یه سایتو بزارید برا ماها..مجازی به اون بزرگی کمه براتون؟

🖤
2706