2737
2734
عنوان

ازدواج و طلاق

630 بازدید | 17 پست

بچه ها،شنیدین وقتی2نفر باهم ازدواج میکنن،

یا هزارو یک اتفاق میوفته واسه اینک 2نفر باهم ازدواج نکنن ولی بازم ازدواج میکنن

میگن قسمت بوده! 

یا هراتفاق دیگه ای

آیا واسه طلاقم میشه گفت قسمت بوده؟ 

نمیدونم چجوری منظورمو بگم

مثلا 2نفر باهم ازدواج کردن، ولی خیلیاا دخالت میکنن ک این2تا از هم جدا بشن و موفق هم میشن

اگه خدا نخاد اونایی ک دخالت میکنن واسه جدایی 2نفر،موفق میشن؟؟؟؟ 

امیدوارم متوجه شده باشین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا ازدواج شاید خواست خدا باشه مثلا یکی سرراهمون قرار بگیره ولی اینکه بگیم خدا جلوی طلاق دونفرو بگیره این احمقانست بیشتر ربط داره به رفتار خود فرد

اونی که باورت داره یک قدم جلوتر از کسی هست که دوستت داره
2728
2738
اما بضیا دارن میگن ب خوده ادم مربوطه جدایی

به نظرت تمام کسایی که تو تصادف زنجیره ای چند وقت پیش اهواز فوت شدن اونا انتخاب خودشون بود؟؟

نه گلم سرنوشت میگه چ زپان بدنیا میای مال کدوم‌پدر مادری و با کی ازدواج میکنی فرزندان تعین میشن

لحظه مرگ و ساعت دقیقشم مشخصه

حتی تمام فرصت هایی ک خداوند بهت میده با دعا کردن اونم توشه...هر اتفاقی ک رخ بده ..نوشته شده..

دیدی میگن دعا کردن تو سرنوشت تاثیر داره..اونم تو همین سرنوشت نوشته شده...

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
به نظرت تمام کسایی که تو تصادف زنجیره ای چند وقت پیش اهواز فوت شدن اونا انتخاب خودشون بود؟؟ نه گلم ...

منم معتقدم ک همه چی دست خداست

من خودمو میگم، واسه طلاقم حالا شوهرم بد بود و اصلا نیومد سمتم اون هیچی

کلاااااا درای آشتی کردن ب روم بسته شد و باعث شد جدابشم

حالا میگم نکنه دست خودم بوده باشه، چمیدونم با حرفی حرکتی میتونستم جدا نشم

الان ب شک افتادم باز میگم ن دست خداست، من همون موقع هم خیلیم دعا کردم نذر کردم اما جدا شدم

تازگیا فهمیدم ی کسایی مث عمو،عمه و اینا دخالت میکردن 

منم معتقدم ک همه چی دست خداست من خودمو میگم، واسه طلاقم حالا شوهرم بد بود و اصلا نیومد سمتم اون هیچ ...

ن عزیزم قسمت بوده...مطمعنن خدا بهتر از ما میدونه چی برامون خوبه یا بده...بعدشم دنیا محل گذره 

چشم ب بهم بزنی عمر تموم میشه..فقط چیزی ک میمونه توشه سفر آخرتت هست ..از کاراهای خوب و بد 

ن عزیزم قسمت بوده...مطمعنن خدا بهتر از ما میدونه چی برامون خوبه یا بده...بعدشم دنیا محل گذره  ...

پس ینی هیچچچ ربطی ب دخالت بقیه نداره، حتی اگه کسیم دخالت نمیکرد بازم من جدا میشدم؟ 

پس ینی هیچچچ ربطی ب دخالت بقیه نداره، حتی اگه کسیم دخالت نمیکرد بازم من جدا میشدم؟ 

اره...ربطی نداره

قسمت بوده..مثل خانمی ک تو اوج جونی با ی بچه بیوه میشه همسرش فوت میکنه ...و با شخص دیگه ازدواج میکنه...خوب دیگه واضح هست ..سرنوشتش اینجوری رقم خورده ..هر چند یکم تلخ

ینی حتی اگه خدا نخاد،اما2نفر عقل نداشته باشن بازم جدا میشن؟ 

ببین خدا چیزی بخواد یا نخواد همون میشه ولی در مورد طلاق خدا اختیار و عقل و اراده داده و تقدیرمون دست خودمونه 

اونی که باورت داره یک قدم جلوتر از کسی هست که دوستت داره
ببین خدا چیزی بخواد یا نخواد همون میشه ولی در مورد طلاق خدا اختیار و عقل و اراده داده و تقدیرمون دست ...

اینجور ک شما میگین پس ازدواجم دست خوده ادمه! 

پس کلاااا الکی گفتن تا خدا نخاد حتی برگ از درخت نمیوفته

2706