2737
2734
عنوان

خانم هایی ک لیرز موهای زائد کردن یه لحظه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 52 پست
خواهش میکنم انجام وظیفه است🙏🧡 مرسی گلم😍✨

قربونت😍چقد مهربونی🥺♥️

واقعیت اینه ک هیچوقت هیچکس نمیدونه و نمی‌فهمه ک توی دلت چی میگذره دلتنگ میشی دلمرده میشی گریه میکنی داغون میشی احساس تنهایی میکنی غذا نمیخوری بیرون نمیری علاقه ات به زندگی رو از دست میدی اما دم نمیزنی فردا صبح بیدار میشی باز لبخند میزنی و به زندگی ادامه میدی این داستان زندگیه بالا و پایین مجبوری زندگی کنی مجبوری بسازی مجبوری نق نزنی و به همه بگی حالم خوبه با لبخند..؛)
قربونت😍چقد مهربونی🥺♥️

خدانکنه پایدار باشی😍

نظر لطفته عزیزم انشالله تا چند مدت دیگه با خواهرت برید خرید عید و این ایام رو به کل فراموش کنید👌✨💜

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدانکنه پایدار باشی😍 نظر لطفته عزیزم انشالله تا چند مدت دیگه با خواهرت برید خرید عید و این ایام رو ...

الهی هزاران آمین برای شفای همه بیماران دلخوشی خانواده ها..

ان شاالله..

واقعیت اینه ک هیچوقت هیچکس نمیدونه و نمی‌فهمه ک توی دلت چی میگذره دلتنگ میشی دلمرده میشی گریه میکنی داغون میشی احساس تنهایی میکنی غذا نمیخوری بیرون نمیری علاقه ات به زندگی رو از دست میدی اما دم نمیزنی فردا صبح بیدار میشی باز لبخند میزنی و به زندگی ادامه میدی این داستان زندگیه بالا و پایین مجبوری زندگی کنی مجبوری بسازی مجبوری نق نزنی و به همه بگی حالم خوبه با لبخند..؛)
2731

اکلا با دستگاه خوب بری جلسات کمتر میشه ثانیا اپراتور خوب باشه + نکات مراقبتی قبل و بعد لیزر رو رعایت کن حتما...

با افتخار ماما هستم🥰...لطفا برای مشاوره مجانی تقاضا ندید...مشاوره مجانی نمیدم... و اسنپ دکتر مجانی هم نیستم😐 دست بکن تو جیبت زنگ بزن اسنپ دکتر..🙂
عزیزم امیداورم شفا پیدا کنند دعا کردم براشون 

خیلی ممنونم عزیزم

2738