2410
2553
عنوان

ویروس جدید اومیکرون ...بیاید

235 بازدید | 22 پست

سلام خواهرای گلم ...کیا اومیکرون گرفتن؟بچه هاتونم گرفتن ؟علائمتون چیا بود و چند روزه خوب شدید ...من چند روزه علائم داشتم امروز رفتم تست دادم دو روز دیگ جوابش میاد...همسرم و بچمم گرفتن ...امروز رفتیم دکتر دکتر تشخیص داد ک احتمالا اومیکرون هست ولی چند روز اول مهم بوده ک گذشته و خطر رفع شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از علائمتون بگید لطفا پسر من توی مدرسه گرفته اول تب بعد سرفه نمیدونم اومیکرونه یا ویروس فصلی ساده

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
2456
علایمت چی بود

اولش پنج شنبه خوب خوب بودم ...ی زره شیر موز خوردم و گلوم ب سوزش افتاد یهویی هیچیم نبودااا...من گفتم شاید حساسیته ...بعد گلوم دو روز درد خفیف داشت بعدش کم کم بینیم کیپ شد و تک سرفه های خلطی شروع شد...یه زره هم نفس تنگی دارم

من فکر کنم الان دارم     میگن سردرد شدید و ضعف شدید و آبریزش از علائم اصلیشه..اما معمولا س ...

عه سرفه و درگیری ریه نداره؟پس مثل دلتا خطرناک نیست

من فکر کنم الان دارم     میگن سردرد شدید و ضعف شدید و آبریزش از علائم اصلیشه..اما معمولا س ...

ولی ب نظرم رو هر کس یه جور نشون میده خودشو ...واسه من ک سینوسام چرک کرده و چرک گلو و سوزش گلو و گرفتگی بینی و تنگی نفس

2714
از علائمتون بگید لطفا پسر من توی مدرسه گرفته اول تب بعد سرفه نمیدونم اومیکرونه یا ویروس فصلی ساده

اومیکرونه عزیزم...قدرت سرایتش فوقولاده بالاس و بعد سه روز اطرافیان از مریض میگیرن با سوزش گلو شروع میشه تو بزرگسال و در کودکان هم با تب شروع میشه ...پسرم دیشب تبش بالا بود و امروز سرفه هاش شروع شده

ولی ب نظرم رو هر کس یه جور نشون میده خودشو ...واسه من ک سینوسام چرک کرده و چرک گلو و سوزش گلو و گرفت ...

خب شاید اومیکرون نیست نصف اطرافیان من الان مریضن علائمشونم مثل ویروسهای فصلی سالهای قبل

اومیکرونه عزیزم...قدرت سرایتش فوقولاده بالاس و بعد سه روز اطرافیان از مریض میگیرن با سوزش گلو شروع م ...

پسر منم اول تب کرد الان سرفه میکنه من یکم گلو درد دارم فقط

هفته پیش شنبه دوستم امد خونمون بعد فرداش مریض شدن خانوادگی . میگه خونه شما بودم یجوری بودم تا الان ۹ روز گذشته ممکنه چند روز دیگه نشون بده؟ خیلی استرس دارم نوزاد دارم پسرمم ضعیفه امروز عطسه میکرد

2706