2733
2734

نصف  یه مرغ برای بیست نفر😂😂😂

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نصف  یه مرغ برای بیست نفر😂😂😂

خدانکشتت تازه داشت یادمون میرفت😂😂

اى كسانى كه ايمان آوردايد ديگرعمرابتوانيدبخوریدوبیاشامیدچه برسدبه این كه اسراف كنيد سوره روحانى ايه٩٩.   
2731
خدانکشتت تازه داشت یادمون میرفت😂😂

گفتم یادآوری کنم روحیتون عوض شه😂😂

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2738
زیاد بخور نیستن  

گلم تیکه کن به اندازه تعداد بزار دیگه این پرسیدن داره ؟؟؟

ولی خدایی مرغ بزرگ بکیر ،،،یه مرغ بزرگ کامل هفت تیکه بزرگ میشه !!!!خیلی هم تیکه هاش مناسبه؛

یه مرغ و نصفی میخوای 

نی نی سایتی ها رو ول کن به مرغ رو میگن بکن چهارتیکه!!!!!

آخه کی می‌تونه نصف سینه یه مرغ بزرگ رو با برنج بخوره ؟؟؟؟اصلا تو بشقاب جا میشع

دوتا مرغ باهم چرا جالب نمیشه.

من مرغی حساب نمیکنم،چون برای مهمان ران و سینه میگیرم.

نفری یک تیکه کامل حساب میکنم بعد چندتام اضافه میزارم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706