2737
2739
عنوان

شماره گرفتتا مامانا از دانشجوهای دختر فرهنگیان😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1130 بازدید | 80 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخاطر چندرغاز حقوق

چه حقوقی اخه 

رفتم کارنامه پسرم بگیرم، گفتنی نیست اینا، به معاون شون گفتم معلم پارسال شون بهتر بود بهم گف نفرمایید،، این معلم دستشون تنگه گوشواره بچه شو فروخته موبایل شو درست کرده اخه یکی دو روز بچه ها کلاس شون بخاطر معلم کنسل بود

2731

دانشگاه فرهنگیان ک نبودم ولی برام پیش اومد همچین چیزی...

چطوری دست میذارید روی نقطه ضعف‌های هم؟ من وقتی نقطه ضعف یکیو میدونم همش استرس دارم نکنه تو حرفام ناخوداگاه چیزی بگم اون فک کنه عمدی بوده ناراحت شه...
چه حقوقی اخه  رفتم کارنامه پسرم بگیرم، گفتنی نیست اینا، به معاون شون گفتم معلم پارسال شون بهتر ...

من بین فرهنگیان و پزشکی موندم تازه

به نظرتون اشتباهه اگه دبیری رو انتخاب کنم؟

خودت‌باش حتی‌اگه‌کسی‌طرفدارت‌نیست ‌•|☁️

آره منم شنیدم یکی اومده جلو در دانشگاهمون شماره میخواسته😐🤕

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

حالا مگه اونا چه تحفه ایی هستن که مادرها واسشون میرن صف می کشن 😆

آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
2738
چه حقوقی اخه  رفتم کارنامه پسرم بگیرم، گفتنی نیست اینا، به معاون شون گفتم معلم پارسال شون بهتر ...

واقعا همینه 

منتهی بعضیا هنوز معتقدن همین حقوقم زیاده برا معلما 😔

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

پارسال تو یه مراسمی تو دانشگاه فرهنگیان بودم (البته من متأهلم) هیچی دیگه خانومه ازم آمار میگرفت😒بیشعورا دنبال زن کارکندان اقساط پسرشونو بده

سلام! کودکی خوبی داشتم ، اما تقریبا زود تموم شد...چشمامو که وا کردم تازه بدی هارو دیدم...اذیت شدم شکسته شدم. نوجوونیام به خودکشی هم حتی فکر می‌کردم...و ناگهان معجزه شد! تصمیم گرفتم عوض شم، کلا کوبیدم از نو‌ساختم و شد! بعد هم پشت سرهم اتفاقات خوبی برام افتاد. هرچند تو دل همین زندگی خوب به شدت از زندگی سیلی هم خوردم! از تو دل این شکستا، غم‌ها و خوشی‌ها چیزایی که یاد گرفتم رو مجانی بهت هدیه میدم. ۱_ما آدما تنهاییم، تنهایِ تنها اینو هیچ وقت فراموش نکن. ۲_آدما عوض میشن، جوری که ممکنه غافلگیرشی. و‌درنهایت تا اینجا اومدی یه صلوات هم مهمونم کن مشتی!
2706