2726
عنوان

به نظرتون معلم خوبی میشم

107 بازدید | 7 پست

من دانشجو ترم ۷ تربیت معلمم متاسفانه به دلیل مجازی شدن دانشگاه ها کاورزی درست و حسابی نت نستیم بریم و محتوای کتاب ها و اساتیدمون خوب نبود 

و اینکه من یک دوره افسردگی و اضطراب داشتم طوری که جلوی جمع هم کلاسی های دانشگاه به وضوح صدام لرزش داشت  الان حالم بهتره 

من هر جا که برم بچه داشته باشن ناخودآگاه بچه ها بهم جذب میشن 

دیروز خالم بچه ی جاریشو آورده بود خونه ی مادربزرگم این بچه از بین اون همه آدم اومد نشست کنار من و نقاشی کشید و فقط اجازه میداد من به وسایلش دست بزنم😂

خالم میگه رفته خونه خیلی تعریفتو کرده گفته خیلی خانوم خوبی بود 

امیدوارم مدرسه هم اینطوری بچه ها دوستم داشته باشن نحوه ی تدریس رو که از اینترنت نگاه میکنم چون چیزی یادنگرفتیم نگران بودم بابتش 

و گفتم بچه ها گناه دارن برم بخش اداری کار کنم 

هنوزم نگرانم ای کاش پایه ای که قراره تدریس کنم رو زودتر اعلام کنن از تابستون سال اینده خودمو آماده کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی جان  ا نشالا که یه معلم خوبی برای بچه ها باشی و موفق باشی یه نصیحت از یه خواهر بزرگتر بچه ها رو بر اساس اون چه که هستن بپذیر با هر درجه از ایکیو  و توانایی هاشون  

الهی حکمتت با  ارزوهام یکی باش 🙏 ممنون میشم واسه ی حاجت دلم من رو مهمون یه صلوات کنی 😘🌹
2728
عه منم ترم ۷ تربیت معلمم😄

موفق باشید من به خاطر همون افسردگی دو ترم مشروط شدم با اینکه مجازی راحت بود برای خیلیا و خودشونو کشیدن بالا این ترم خداروشکر خودمو رسوندم و معدل خوب شده

همینم باز نگرانم میکنه که مشروط شدم شاید معلم خوبی نشم درسامونم سخت نیس من حالم خوب نبود