2737
2734
عنوان

منظورش چیه ؟؟؟

229 بازدید | 9 پست

قبلا تایپک زده بودم ولی کسی جواب نداد ممنون میشم راهنمایی کنید

راستش چند وقتیه دارم دنبال ویژگی دوست خوب می‌گشتم . 

بنا به پیشنهاد یک نفر ، رفتم از سخنان حضرت علی چند ویژگی رو خوندم : 

گفته با آدم های که این ویژگی ها رو دارن دوستی نکن : 

کوته فکر بدکار 

احمق 

بخیل 

افراد بی خیال . 

انسان احمق یعنی چجور آدمی ؟؟؟ چه ویژگی باعث میشه یه نفر احمق باشه 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

برام آدم احمق رو توصیف کنید ، بگید چه ویژگی داره از منظر شما . 

و اینکه من با یه نفر آشنا شدم ، دختره ولی احساس میکنم خسیس هست دلم میگه ادامه ندم ، به نظرتون چه کار کنم ؟؟

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
احمق کسی ک عواقب کار رو نتونه بسنجه ...

یه سوال دیگه هم داشتم شما با آدم خسیس دوستی می کنید ؟؟ 

ن من طرف بخاد خسیس گدا بازی در بیاره فوری کات

راستش با یه نفر آشنا شدم احساس میکنم خسیسه . خوشم نیومد می‌خوام فاصله بگیرم کم کم 

2738

دوستی که شما انتخاب میکنید یا باید عین شما باشه یا بالاتر از شما 

دوستی که عین شما باشه به شما نشون میده چه عیب هایی دارید و چقد این عیب ها آزار دهندس 

و شمارو وادار میکنه خودتونو ارتقا بدید 

دوستی که بالاتر از شما باشه هم شمارو ترغیب به ارتقای خودتون میکنه 

دوستی که شما انتخاب میکنید یا باید عین شما باشه یا بالاتر از شما  دوستی که عین شما باشه به شما ...

مرسی ✌️✌️