2733
2734

من کلا آدم فضولی نیستم و هیچ خبری از هیچ کسی برام مهم نیست اصلا ن نامزد کردن کسی ن باردار شدن ن عروسی کلا هیچ خبری هیچی...

ولی از خوشحالیه بقیه خیلی خیلی خوشحال میشم وقتی چیزی میشه استوری اطرافیان رو ریپلای میکنم و ابراز خوشحالی یا همدردی میکنم یا تولد هرکسی باشه از اطرافیان استوری و تبریک میگم حتی اونا ک ب خودم تبریک نمیگن 

چیزی ازم بخوان زود بهشون میدم اما اگه کوچکترین کاری داشته باشم کسی برام انجام نمیده

خواهرم همیشه میگفت مهربونیای بیجات باعث میشه دربارت فکر اشتباه کنن و بگن ساده اس و این حرفا

الان رفتار اطرافیانم تغییر کرده خودشونو برام میگیرن با اینکه سطح من از نطر ظاهر و باطن خیلی بهتره شاید ازشون اما انگار حتی دیگه وقتی ب همه سلام میکنن ب من سلامم نمیکنن منتطرن خودم برم سمتشون

بنطرتون رفتارم اشتباه بوده؟من واقعا حس خوبی داشتم از شادی دوستام و فامیلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره متاسفانه بعضی ها انقدر حقیرن و کم لیاقت که هرچی کم محلشون بزاری بیشتر میان سمتت،اطرافیان شمام اینحورین متاسفانه،دیگه تغییر رویه بده

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜
شادیشون کاری نداشته باش کلن کات کن با فامیلی که ساده فرضت میکنن

خیلی ناراحتم حتی دخترعموهایی ک کل کاراشونو راه مینداختم همه وسایلمو بهشون قرض میدادم خودشون ااف رو از ب تشخیص نمیدادن الان خودشونو برام میگیرن

2738

یبار برای همیشه از همه جا دیلیتشون کن جواب سلام نده تولد تبریک نگو دعوت میکنن نرو کادو نخر سراغی از هیچکس نگیر  بخودت برس خودتو حسابی تغییر بده توچشم باش ببینن عوض شدی ازت میترسن نمیتونن با رفتاراشون تحقیرت کنن

اره متاسفانه بعضی ها انقدر حقیرن و کم لیاقت که هرچی کم محلشون بزاری بیشتر میان سمتت،اطرافیان شمام ای ...

مامانم میگه به یسریا احترام بزاری فک میکنن محترمی ک احترام میزاری اما بعضیا فک میکنن خودشون خیلی بالان ک بقیه بهشون احترام میزارن

باور کن اونا از قصداینکارو میکنن پس منتظر واکنش توان وقتی ببینن هنوز مثل قبلی بدتر میشن پس باید کلا یکی دیگه بشی از هیچکس نترس از تنها شدنم نترس دخترعمو و فامیل برای تو قرار نیست بمونن خانواده ی اصلی تو شوهر و بچتن وقتی کسی کوچکترین نگاهی حرفی رفتاری ازرده خاطرت کرد توخودت نریز بشونش سرجاش 

یبار برای همیشه از همه جا دیلیتشون کن جواب سلام نده تولد تبریک نگو دعوت میکنن نرو کادو نخر سراغی از ...

از تو چشم بودن ک هستم خداروشکر هیچی کم ندارم

من از شادی اونا خوشحال بودم اما وقتی پخش شد ک شوهرم زمینی خریده همه رفتارشون باهامون عوض شد حتی لبخند زدم ک سلام کنم بهشون اخم کردن بهم

باور کن اونا از قصداینکارو میکنن پس منتظر واکنش توان وقتی ببینن هنوز مثل قبلی بدتر میشن پس باید کلا ...

درسته

حرفتون درسته دیگه اهمیتی بهشون نمیدم

پریشب تو عروسی دخترعموهام و مادراشون اومدن ب همه سلام کردن ب من اهمیت ندادن بعد ک لوازم آرایشی احتیاج داشتن بدون سلام اومدن گفتن کیفتو بده لوازم ارایشی نیوردیم میخوایم بریم اتاق پرو ارایش کنیم منم خودمو مشغول حرف زدن با یکی از دخترا کردم و اهمیتی بهشون ندادم