2737
2734
عنوان

چکارا کردین از صبح🧹🪣

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه رو‌مرتب کردم 

رفتم خونه مادر بزرگم مهمون داشت خورشت بار گذاشتم 

یه سر به مامانم اینا زدم 

کاهو خریدم برای سالاد .

اومدم لباسارو شستم پهن کردم 

پتو خیس کردم تو‌حمام همسر اومد بشوره .

میخوام جارو برقی بکشم و‌دوش بگیرم و‌شام بزارم

عصری هم باید برم انتخاب واحد ترم جدید

تا ساعت ۱۲ لالا

قرار بود برم دکتر ک کنسل شد

سایت چند دسته آدم داره(۱ اونایی که دنبال دعوان ینی تو حتی بگی طرف انقد بی فرهنگه انگار از چلغوز آباد اومده سریع میان میگن:《واقعا نمیفهمم مگه چه بدی از چلغوز آبادیا دیدین اوناهم انسانن یکم ادم باشید》(۲ اونایی که ادعای روشن فکریشون میشه مثلا طرف میاد میگه از دوس پسرم حاملم اونا میگن عیب نداره تو که گناه نکردی نیاز طبیعی انسانه برو بچرو سقط کن)(۳اونایی که پاچه خوارن هرچی میشه زرتی نی نی یار تگ میکنن)(یه عده هم هستن که کلا انرژی منفین یه جور میان میگن آی بدبختم انگار ما خودمون علی بی غمیم)(۴ این دسته خیلی رومخن اونایی که طرف قضیه مرگ و زندگیشه میان میگن ن نمد عه عجب آخی خب یکی نیس بگه بابا آدم درست اینایی که تو میگی ب چه دردش میخوره خودشاخ پندار خفن)(۵ اونایی که خودشان را برای پربازدیدی جر میدهند)(۶ کاربر های محترمی که جواب سوالتو میدن بدون نمک ریختن)(و در آخر اونایی که چندین ساله عضون ولی تعداد پستاشون ۵ تا دونه نمیشه(خیلی مظلومن)قصه ی ما به سر نرسید کلاغه به خونش نرسید😐🍃
2728

ظرف شستم

برنج و مرغ درست کردم برا ناهار

پسرمو حموم دادم

خونه مرتب کردم

با دخترم ریاضی کار کردم

ظرفای ناهار شستم

الانم پسرمو خوابوندم کنارش دراز کشیدم،بیدار شد برم سبزی پاک کنم و تره بار شوهرم خریده بشورم و بزارم یخچال

2738

صبح ساعت ۸پاشدم.اول یکم تو فضای مجازی چرخیدم بعد صبحانه خوردم بعد بعد رفتم برنج و نخود خریدم بعد رفتم مرغ و افق کورش خرید کردم.بعد ناهار پختم.بعد یکم نشستم کنار بخاری.شوهرم اومد ناهار خوردیم الانم باید برم حمام حال ندارم از جفت بخاری بلند شم

اینایی که جز کار خونه  درس میخونین  کار هنری انجام میدین ورزش میکنین  به پوست ومو ...

👍🏻👌🏻👍🏻👌🏻👍🏻👌🏻👏👏👏👏👏

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام  
وای بارداری این همه کار میکنی؟مواظب باش خب منم نه ماهه زایمان کردم

آره اصلا تحمل ریخت وپاش ندارم عصبی میشم 

ولی ی کمردرد بدی گرفتم که افتادم 

واقعا مواظب نیستم 

دوستم اومد ی ساعت نشست روحیه گرفتم رفت جمع وجور کردم اومدم افتادم 

2706