2726
عنوان

چکارا کردین از صبح🧹🪣

816 بازدید | 70 پست

ناهار شکم پر درس کردم 

یکم ظرف شستم 

راه پله ها رو کامل تاپایین جارو وتی زدم

ناهار خوردیم 

دس به کار خونه شدم 

گردگیری 

مرتب کردم 

نصفشو جارو زدم 

باقیشو جاروبزنم

تی بزنم

سرویس وسطل ها روبشورم 

چایی بزارم 

ظرف بشورم 

لباس عوض کنم

شاید دوستم بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خونه رو تمیز کردم 

بچه هامو بردم حموم 

ناهار قرمه سبزی پختم 

الانم دراز کشیدم 😊

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            
2728

نماز خوندم

صبحانه درست کردم

آهنگ گوش دادم

رمان خوندم

حواسم به غذا بود

کمی شعر خوندم و یه غزل هم حفظ کردم.

نماز خوندم

ناهار خوردم

ظرف شستم.

الانم ولو.غروب نصاب میاد پرده برای سالنمون نصب کنه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

هرروز بشور بساب بپز و.....  تکراری

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

چقدر کار

خسته نباشی گل 🌺🌺🌺👏👏👏

منم خونه رو مرتب و جارو کردم

آب قطعه حوصله ندارم با آب توی دبه اینا ظرف بشورم🙁

نهار درست کردم

بافت شنل دخملمو دارم تموم میکنم، یقه ش مونده فقط 🤗

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
خسته نباشی خانومم🥰

ممنونم 

همچنین 😍 

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            
2706