2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم بجای دعا وزبوبند این چیزا که تاثیر درست حسابی هم ندارن برو تکنیکای قانون جذب انجام بده من انجام دادم واقعاهم نتیجه گرفتم به دعا وزبوبند و...اعتقادی ندارم

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍
2731

تونی نی سایت بایه نفراشنا شدم راجب قانون جذب گذاشته بود

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍
2738
بنظرم بجای دعا وزبوبند این چیزا که تاثیر درست حسابی هم ندارن برو تکنیکای قانون جذب انجام بده من انجا ...

چ جوریه؟

توضیح میدیی؟

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
کدوم تکنیکش انجام دادی لیوان تاحالا انجام دادی؟

تکنیکی که درازمیکشی نفس عمیق میکشی حس میکنی یه نوری واردت شده باورکن دروغ نمیگم خواسته ایی داشتم که اصلا فکرشم نمیکردم بشه ونتیجه بگیرم پاکسازی ذهن خیلی مهمه من خودم یه مدت همش چله دعا وسوره های مختلف میگیرفتم ولی چه فایده وقتی ذهنم پاکسازی نکرده بودم ازبدیا غیبت دروغو..براهمین نتیجه نمیگرفتم ازشون

چی بگو‌بهم چه روشی

الان دوتاکاربری برات میزارم برو تاپیکاشون بخون برامنم دعا کن مطمعن باش نتیجه بخشه

چ جوریه؟ توضیح میدیی؟

الان تگشون میکنم ببین من خودمم اصلا اعتقادی به کائنات نداشتم ولی واقعا هرچیزی میخوام میتونم ازین طریق بدست بیارم معجزشونو دیدم

الان تگشون میکنم ببین من خودمم اصلا اعتقادی به کائنات نداشتم ولی واقعا هرچیزی میخوام میتونم ازین طری ...

مرسی

بعد تگم کن بخونمشون

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
چی بگو‌بهم چه روشی

bano8333@

2706