2737
2734
عنوان

چند روز عقب انداختن طبيعيه

344 بازدید | 30 پست

سلام خوبين من هرماه باس يكم به يكم پريود ميشدم منظم 

اين ماه ٤ امه و هنوز نشدم رابطه هم ٢٣ داشتم طبيعي جلوگيري كردم ازمايش خون هم پريروز دادم منفي بود نيازه بزار ١٠ روز ديگه باز ازمايش بارداري بدم يا برم دكتر امپول بزنم اخه ٤ روزه عقب انداختم تا حالا سابقه نداشتم 😭 هرچي زعفرون و اويشن و اينا ميخورم فايده نداره ميترسم باردار باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من۵روز دیرتر شدم

چرا؟بچع نمیخای!

من کوردم💪🤞دختری  از الامتو                                  ازاد شدم  خوشحالم ننه ایشالا ازادی قسمت همه😄        بالاخره از تعلیقی در اومدم 😄ب لطف ی شخص مغز بیمار تعلیق شدم
2731

بارداریت یک هفته قبل از موعد بوده که میشه دوران مقاربت امن ، نگران نباش ،انشاءالله به زودی پریود میشی

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
2738
تا ۱۰ روز طبیعیه اگر از ۱۰ روز رد شد بارداری و قلبش تشکیل شده    

يعني چي من ازمايش بارداري دادم منفي بوده يعني بعد ١٠ روز باز مثبت ميشع 😏 وقتي كلا تو يك ماه يك بار رابطه داشتم اونم جلوگيري طبيعي كردم اگه باردار باشم خيلي ستمه و ظلمه 

يعني چي من ازمايش بارداري دادم منفي بوده يعني بعد ١٠ روز باز مثبت ميشع 😏 وقتي كلا تو يك ماه يك بار ...

آره خیلی ظلمه چون خودمم دقیقا  همین گونه اتفاق برام افتاد بلبعلههه هر منفی ای کاذبه قبل ۱۰ روز باید از موعدت بگذره تا جواب قابل اعتنا باشه 💔💔💔😶😶😶❤❤❤

اگه جوابتو ندادم به این نتیجه رسیدم که در برابر فهمیدن مقاومی  😑
یک هفته تاده روز طبیعی استرس بیشتر عقب میندازه اگه منفیه ازمایشت به جای اویشن واینجورچیزا برو یه امپ ...

اخه دكتر بهم نميده ميگه ده روز بايد بگذره تازه بايد بري دوبباره ازمايش بدي بهش ميگم من يه بار ازمايش دادم ميگ نه بعد ١٠. روز قطعيه 

بله دیگه دقیفا مثل خودت جلوگیری طبیعی  اونم یه بار  آییی حرصم دراومد آی حرص خوردم

انداختينش ؟ چون من ميندازمش چون واقعا شرايطشو ندارم الانم اينقدر از لحاظ اعصاب ظعيف شدم همش گريه ميكنم كه حد نداره 

2706