2737
2734
عنوان

دوران عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 1338 بازدید | 86 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخیال باز خوبه از جیب خودت نرفت  اینجوری خودتم مسئولیت پذیر نشون دادی  نامزد من کیف میک ...

چه نامزد زرنگی داری از الان داره چه چیزا یادت میده !!! بگو من مستقلم اما وظیفه توست خرج خونه را بدی 

2731
جی پلاس میگن همون الجیه.  راضی نیستی ازش من لباسشوییم اسنوا گرفتم

نه بابا جی پلاس  ایرانیه  ال جی کرهفقطشرکتی ک داخل ایران قبلا ال جی ضمانت میکرد الان حی پلاسه ضمانت میکن ههنوز عقدم  استفاده نکردم نمیدونم خوبه یا نه  اما خوب  از لحاظ قیمت ضرر کردم.  فقطگول اسم جشنواره خوردم

یخچالمو خریدم جایزه داشت وصل کنی ی تومنتو بدن. ما عروسیمون حالا معلوم نیست کیه بخاطر یک تومن زنگ زدن ...

چرا چیزیش بشه طوریش نمیشه سالمه بابا ،اونموقع همه باید بعد اثاث کشی یخچال میخریدن 

دستشون درد نکنه .مگه طلبکاری ازشون .هر چی میدن لطف می‌کنند. 

طلبکار نیستم اما این ناراحتم میکنه چرا حرف من مهم نبود چرا وقتی گفتم به دلم نیست ی تومنو من میدم نکنید گوش ندادن. بر بابام واقعا این پولا پول نیست منم دلم میخواد مثل بفیه خواهرام برام جهاز بخرن نکه وسیلمو اینجور کنن دلم میخواد سرم بالا باشه نکه اینجدر

❤️
نه بابا جی پلاس  ایرانیه  ال جی کرهفقطشرکتی ک داخل ایران قبلا ال جی ضمانت میکرد الان حی پل ...

انشاالله برات عالی کار کنه. خیلی منکه اصلا به دلم نیست من ی ادم فوق العاده حساسیم رو لوازمم اونم اینجور

❤️
2738
 طلبکار نیستم اما این ناراحتم میکنه چرا حرف من مهم نبود چرا وقتی گفتم به دلم نیست ی تومنو من می ...

خدا به دور .والا من خودم کار کردم و پول هامو پس انداز کردم‌

واقعا  خجالت میکشیدم پدرو مادرم برام خرج کنن.

چرا چیزیش بشه طوریش نمیشه سالمه بابا ،اونموقع همه باید بعد اثاث کشی یخچال میخریدن 

نمیدونم عزیزم انشاالله چیزی نشه اما من و دل دخترشون ارزش داشت یا ی تومن. 

بخدا که ناراحتم ازشون کاش ندار بود میگفتم ی تومن ی تومنه ی تومن بر بابامن اصلا پول نیست 

❤️
بله همین الان توی دوران ازدواج و هم خونه بودن هم گاهی خودم حساب میکنم تازه مورد داشتیم با هزینه خود ...

سلام عزیزم خوبی

شاغلی؟

میخوام ازتون نظرخواهی کنم درمورد یه مسئله ای

همیشه همه گفتن بیشتر از سنش میفهمه اما هیچوقت هیشکی نگفت بیشتر از سنش سختی کشیده...💔
ودف:/ مگه حمال توعه خرجاتو بده😐😐 دونفرتون میرید بیرون توام باید خرج کنی://////

حمالش نیست ولی مرد همسایه م نبست شوهرشه!!حالا ی خرید بکنه کار زیادیه؟این خانوم از عمر و جوونیش میزنع صرف زندگی و خونه و بچش می‌کنه چی؟

(استارتر منظورم شوهرتو نیستا)

عاشق این هفت نفریم ک لایکت کردن

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2706