2737
2734
عنوان

با همسرم دعوام شد

513 بازدید | 36 پست

نامزدم (عقدیم) خونمون بود، با هم چن نفری نشستیم پاسور بازی کنیم، دادشش و دامادمون، منو نامزدم، ما همش بازنده بودم، نامزدمم زیاد عصبی شد چند تا فخش خیلی بد داد، به من نه ها، بعدش من یه اشتباه کردم خیلی عصبانی به من گفت درست بازی میکنی وگرنه ورق ها رو پرت میکنم تو صورتت، جوابشو دادم گفتم غلط کردی، خیلی ازش ناراحت شدم بازی ک تموم شد باهاش نرفتم خونشون، بعدشم یه دعوایی باهام راه انداخت ک نگو، ک چرا با من نیومدی بریم خونه، من همیشه شبها اگه خونه باشع پیشش هستم، کلی حرف بارم کرد، منم هر دفعه جوابشو میدادم، اگه شما جای من بودین باهاش میرفتین، حق داشته ک اینهمخ ناراحت بشه

باید ژن آدم بودنو داشت ن ژستشو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از اینکه از باجناقش باخته ناراحت شده 

حق نداشته بهت توهین کنه خوب کردی نرفتی بزار از الان بدونه که باید درست باهات حرف بزنه

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون
2731

چه عصبیه نامزدت😑

عزیزم این رفتارا تو دوران نامزدی رو جدی بگیر. اینا نشونه های خطره . واقعا اگر نمیتونی جلوی آدم عصبی کوتاه بیای تمومش کن چون معمولا اینطور آدما درست نمیشن یا اینکه خیلیییییی سخت و تو طولانی مدت وضعیتشون بهتر میشه

2738
بگو بازی می‌کنی میدون جنگ ک نمیری 

گفتم بهش، ولی اون منو مقصر میدونه، میگه تو همیشه دنبال قهر کردنی ک من بیام نازتو بخرم، منم بلد نیستم

تو نامزدی چرا بعضی مردا اینقد عصبی ان؟انگار دختره رو کامل دارن 

کسی که حرمت زنشو جلو کسی نگه نداره و رعایت شعور خودشو نکنه نباید اصلا باهاش بود 

شما شبها میری تو نامزدی کنارش خوب طبیعتا باید این رفتار مزحک رو کنع

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵

بچه ست مگه

ی بازیه بابا

حق نداره بهت توهین کنه

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
تو نامزدی چرا بعضی مردا اینقد عصبی ان؟انگار دختره رو کامل دارن  کسی که حرمت زنشو جلو کسی نگه ن ...

خیلی توقعش ازم بالا رفته یه شب نرم خونشون دعواست، به خاطر دیشب هر حرفی از دهنش در اومده بهم گفته

2706