2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

س.من تو ایجور رابطه ای بودم خیلی ناجوره شرایط،من پسرم اون دختره ایرانیس ساکن آلمان،دعوت نامه میخادبفرسه منوببره باهزینه های خودش..مجآز وقانونیس

بنظرمن روش فکرکن 😐😐👌👌👌کارامو انجام دادم ویزاوهمچی پاسپورت.کلی کمکم کرده انشالا خانواده م موافقت کنن دعاکن

کاربر آقا..کاربر آقا..تنهــــــا چیــــــــزی که بایـد از زندگـــی آمــــوخت فقــط یــک کلمـــــــه اسـت” میگــذرد “امـــــا جان میگیرد تا بگـــــذرد👌بزرگترین ترس زندگیم اینه ک اون لحظه ک ب آرزوهام رسیدم هیچ احساسی نداشته باشم،هیچی،خالی🙄🙄☹
جدی کدوم کشورن؟

نمیخوام چیزی بگم حقیقتش چون قبلا متهم شدم به دروغگویی پس بزار بماند،ولی در این حد بدون که اگر طرف قصدش جدی باشه و از اون اول هم بگه می ارزه ،در غیر این صورت خیر ...

2731
2738
میخوای بری واقعا؟ چجوری باهاش آشنا شدی؟

اینستاگرام.فیسبوک

کاربر آقا..کاربر آقا..تنهــــــا چیــــــــزی که بایـد از زندگـــی آمــــوخت فقــط یــک کلمـــــــه اسـت” میگــذرد “امـــــا جان میگیرد تا بگـــــذرد👌بزرگترین ترس زندگیم اینه ک اون لحظه ک ب آرزوهام رسیدم هیچ احساسی نداشته باشم،هیچی،خالی🙄🙄☹
میخوای بری واقعا؟ چجوری باهاش آشنا شدی؟

صد رصدمیرم هزاربهتراز رابطه های توایرانه ک همش اعصادخوردیس وخیانت..دختربسیارباشخصیت وخانواده داریس بهمه لحاظ اوکی وتمامه👌👌

2706