2737
2734
عنوان

مامانای کلاس دوم،سوم بیاین😰😑

296 بازدید | 30 پست

ببخشید توریاضی مثلا شکل داده،

۱۰۰تایی۴تاست

دهتایی۹تا

یکی۱۱تا

چطوری جدول بنویسه؟؟۱۱تا چجوری میشه اخه

عشق زندگیم خوش اومدی به دنیا مامانو بابا داداش عاشقتن😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خوب اون ۱۱ میشه به بسته ده تایی و یه یکی.

پس ده تایی هات میشه ۱۰ تا، که ده تا ده تایی هم میشه یه بسته صدتایی،پس به بسته صدتایی یه دونه اضافه میشه😁

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

۱۱ تا رو دور ده تاش خط بکش که یک بسته ده تا محسوب شه، ده تا یی ۹ تا بودکه با این بسته ی جدید میشه ده تا و خودش یه صد تایی میشه

در نهایت ۵ تا صدتایی ده تایی هیچی و یکی هم یکی،۵۰۱

ماشاالله لا حولا ولا قوه الا بلا العلي و العظيم   

باید بدی ب بقیه

یکی بده ب ده تایی میشه ۱۰ تا

حالا بازم بده ب صدتایی میشه ۵۰۰

۵ صدتایی ، ۰ ده تایی، ۱ یکی

فک کنم اینجوری شه

اسمم زهراس نگید پیتزا جون😂🛍 تصمیم گرفتم دیگ ب گذشته سیاهی ک داشتم فک نکنم و تو زمان حال زندگی کنم🦋💙 ینی دوس دارم کساییو ک مث خرس میخورن عین مارمولک لاغرنو جوری بزنم ک صدا خر بدن عین مرغ تخم بزارن😂🗡 و بدشانس واقعی ب من میگن ک روز ب روز چاق تر میشم🥴🏹 شازده کوچولو میگ : تنها با قلبه که میشه به درستی ببینیم ، چیز های مهم با چشم دیده نمیشن🏷👑 https://harfeto.timefriend.net/16464922231809 بنظرتون چجور ادمی ام ؟ سوال بپرسین جواب بدم🌱😌🤔
خوب اون ۱۱ میشه به بسته ده تایی و یه یکی. پس ده تایی هات میشه ۱۰ تا، که ده تا ده تایی هم میشه یه بس ...

چه سخته

اینو نخوندن اخه

۱۱ تا رو دور ده تاش خط بکش که یک بسته ده تا محسوب شه، ده تا یی ۹ تا بودکه با این بسته ی جدید میشه ده ...

اهان مرسی😘

ولی نمیدونم چرا اینو داده اصلا نخوندن

2706