2726
عنوان

کسی توبارداری بوده اینجوری؟؟؟

159 بازدید | 40 پست

هفته هفتمم وحالم خیلی بده هیچی نمیتونم بخورم ن اب ن غذا..حتی باشنیدن اسمشون حالم بدمیشه...

اصلانمیتونم اشپزی کنم حتی میرم اشپزخونه حالت تهوع میگیرم...

بنظرتون تاکی ادامه داره...کسی بوده اینجوری؟؟؟

سرماهم خوردم الان....لازمه برم سرم بزنم چون چیزی نمیخورم!؟

این حالتاربطی ب جنسیتم داره؟اطراف ماهرکی ‌اینجوری بوده دخترداشته ولی ب این شدت نبودن.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم هفته۹هستم.باید روزی یدونه قرص دمیترون۴ بخورم تا بتونم غذا بخورم و حالت تهوع نداشته باشم.وقتی نمی‌خورم همش عوق میزنم و میارم بالا...تبریک میگم امیدوارم بچه ت صحیح و سالم به دنیا بیاد

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉

من سر هر دو تا بچم اینطور بودم. حتی شدیدتر... یه دختر دارم. یه پسر.

ربطی به جنسیت بچه نداره.

ری اکشن بدنت به وجود یه موجود جدیده که داره ازت تغذیه می‌کنه.

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃

من هفتع هشتم...ولی اینجوری‌ک میگی اصلا نیستم😕البته خداروشکذ...خداکنه تا اخرهمین باشم..چون شهر غریبم هیچکسم جز شوهرم نیست کمکم..من فقط قبلل ک از شیرینی خوشم می اومد الان دیک بدم میاد و تو هروعده باید دوغ خنک ترش باشه..کاا چیزای شور و ترش..همین

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..
من با این تفاوت از غذا متنفرم نخورم چون فشارم پایینه بدتر میشم انگار گوشت سگ میخورم .باید بری دکتر ق ...

دمیترون۴بخور

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉

منم اگه تهوع بگیرم دلم نمی‌خوام حتی آب بخورم 

ولی تهوع نداشت باشم اوکی ام همه چی میخورم 

بیشتر تهوع هام صبح هستش الان خیلی کمتر شده 

گاهی بگیره یه دمیترون میخورم خوب میشم 

گشنه هم بمونم تهوع میگیرم

2706