2733
2734
عنوان

کسی اس سیتالوپرام مصرف میکنه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 24 پست
واسه اضطراب فکرکنم میخورن  ولی شما سنت کمه خودت به قرص وابسته نکن عزیزم

مجبورم.کاش میشدادماهروقت بخوان بمیرن،من حتی نمیتونم باخیال راحت هم بمیرم،دلم خیلی واسه بچه هام میسوزه....لعنت به این دنیاکه هیچوقت خوشی ندیدم

زن بودن واقعاخیلی سخته،،خسته م ازاین همه صبوری وبه جایی نرسیدن....به امیدروزی که زندگیم خوب بشه..خسته م ازاین زندگی وبیهوده زندگی کردن..کاش خداماروهم میدید...چراوقتی دوروزخوشحالم بعدش بایدتاچن روز ناراحتی بکشم...خدایایه کمی خیال راحت میخواممم...من ارزوم بهترشدن زندگیمه وارزوی همسرم مُردن من..خودمم ارزومه ها ولی واسه بچه هام فعلاازاین آرزوم دست کشیدم😄😄😄راستی شدیدابه این جمله که میگه خنده رامعنی سرمستی مدان،انکه میخنددغمش بی انتهاست معتقدم....راستی لطفابادلهای پاکتون واسه بهترشدن زندگیم  دعاکنین
بله کاربردش همینه،خدا حفظتون کنه💛

ممنون عزیزم

زن بودن واقعاخیلی سخته،،خسته م ازاین همه صبوری وبه جایی نرسیدن....به امیدروزی که زندگیم خوب بشه..خسته م ازاین زندگی وبیهوده زندگی کردن..کاش خداماروهم میدید...چراوقتی دوروزخوشحالم بعدش بایدتاچن روز ناراحتی بکشم...خدایایه کمی خیال راحت میخواممم...من ارزوم بهترشدن زندگیمه وارزوی همسرم مُردن من..خودمم ارزومه ها ولی واسه بچه هام فعلاازاین آرزوم دست کشیدم😄😄😄راستی شدیدابه این جمله که میگه خنده رامعنی سرمستی مدان،انکه میخنددغمش بی انتهاست معتقدم....راستی لطفابادلهای پاکتون واسه بهترشدن زندگیم  دعاکنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بیحالی یه بدنم،سردرد،خواب رفتگی پاهام،دکترام ارای سروگردن ونوارعصب کمروپا ازم گرفت.گفت تازه ام اس گر ...

من توی خواب دست و پام خاب میره طوری که از درد پا میشم. انگشت پام هم گاهی مث سنگ سفت میشه و میسوزه ینی ممکنه ام اس گرفته باشم

عروسیم یکسال عقب افتاد 😠

من وقتی میخورم که قبلش افکار منفی و عصبانیت زیاد انگار سرمو فشار میدن و بلافاصله که میخورم انگار ازاد میشم شماها هم همینطورید ؟در کل از افکار منفی موقتی نجاتت میده

2738