2726
عنوان

این روز زن چیه همرو بدبخت کرده😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1303 بازدید | 112 پست
مامانت چند سالشه😐

۳۷

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرمنم فقط تبریک خشک و خالی گفت

تازه اول خودم گفتم روز زن بود به روی خودت نیاوردیا.

گفت ببخشید فک میکردم فقط روز مادره چمیدونستم روز زن هم هست😂

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!
2728

روز ولادت دختر حبیب خداست 

شیرینی میخورن وحدیث کسا میخونن ،حاجت میطلبن ،شفاعت میخوان 

زنهای ما فقط دنبال کادو 🥴 حالا هم حتی ذره ای از کردار ورفتار این بانوی بزرگ الگو نمیگیرن 

خب راست میگه دیگه تو به عنوان فرزند براش یه کیک میگرفتی 

من پول از کجام بیارم

بابای منم بخدا نزدیک ۳ ماهه بیشتر کار نداره

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)
جهاز که وظیفه ی زنه

تو شهر ما چهار تا از قلم های جهازودامادمیخره مثل یخچال لباسشویی فرش تلویزیون

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗
جهاز که وظیفه ی زنه

کی گفته وظیفه زنه؟

کی گفته ک وظیفس؟

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
بیخیال باشیم منم فقط یه کیلو شیرینی گرفتم 😋😋😋😋😋ولی اطرافیانم کادوی گرون و باارزش گرفتن ...من ان ...

عزیزم من همون شیرینی رو هم نگرفتم، خوشحال و شادمان دارم به زندگیم ادامه میدم. تازه هر سالم با همسر میریم برا مامانش کادو و گل و... میخریم

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
اگه میتونی برو یه جعبه شیرینی یا یه کیک بخر براش  خودت اصلا میخریدی

پول ندارم

اخه مگ حالا ی کیک یا شیرینی چیه

من حودم اینجوریم ک ببینم یکی ب یادمه تموم میشه میرا توقع ندارم اصن

ولنتاین هم همینطوره. با یه گل تموم میشه میره. اینجا کادو  آیفون رو مد کردن🤕

اخ اخ دقیقا😂

2706