2737
2739
عنوان

ده روز دیگه نوبت عمل لازک دارم

102 بازدید | 16 پست

کسایی که انجام دادن راضین؟؟؟

خیلی میترسم 

درد داره؟؟؟

بعد تو نت نوشته بود تا دوماه نباید وسیله سنگین بلند کنید و گرد و خاک تو چشم نباید بره حالا عید چجوری خونه تکونی کنم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انجام دادم درد نداشتم اصلا خیلی راضیم هشت سال پیش انجام دادم .....کار خونه رو انجام میدادم مشکلی برام پیش نیومد ولی نور اذیتم میکرد رعایت میکردم

خدایا دل هممونو آروم کن 😍آرامش و مهربانی سهم دل هممون آمین 🤲

منم هفته پیش لیزیک انجام دادم ۳ روز اول نابینا نابینا بودم اصلا نمی تونستم چشمام باز کنم همش اشک می امد ولی الان خوبم درد اینا هم نداشت فقط همون ۳روز اول بد بود 

شما میدونید باهم چه فرقی میکنند لازک و لیزیک؟ امکان بازگشت ضعیفی چشم وجود داره؟؟

از چشمات زیاد کار نکش خصوصا با گوشی نه درصد کمی برمیگرده 

فرق خاصی فکر نمیکنم باهم داشته باشن عزیزم زیاد نمیدونم.

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2738

خود عمل هیچ دردی نداره و ده دقیقه ای تموم میشه فقط بعدش انگار خورده شیشه ریختن تو چشمت و همش از چشمات اشک میاد بعد از عمل قطره هات رو به موقع بریز تو چشمت سعی کن خونه یکم تاریک باشه تلویزیون تا چند روز نگا نکن بیرون حتما عینک دودی بزن

خدایا طوری دستمو بگیر که کسی منو دست کم نگیره   
خوشبحالتون من هم خواستم انجام بدم.گفتن ضخامت قرنیه ات کمه. نمیشه انجام بده

منم هنوز آزمایش و عکسارو انجام ندادم زنگ زدم گفت ۱۴ بهمن بیا همینجا عکس میگیریم اگه شرایط داشتین همون روز عمل میشید دیگه به امید خدا

2706