2703
2553
عنوان

ابروهام خیلی نازکه ؟؟؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2128 بازدید | 144 پست
یکی بمن گفت خرگوشک و کرچک برا رشد ابرو خوبه ولی هنوز امتحان نکردم خودم

کرچک امتحان کردم برامن جواب نداد بدتر ریزش گرفتم

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

💜💜💜💜😍😍😍 قربونت برم

لعنتی تو خیلی ابروهات قشنگه☹😍

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2720
تو که کلا نازی ابرو به چشم نمیاد😍 منم همین مشکلو دارم چون بورو کم موام ابروهام کم پشت☹

تو خوشگلی ابروهم نداشته باشی کسی متوجه نمیشه چشات رنگیه

من چی بگم از رنگ چشمم شانس نیوردم

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
لعنتی تو خیلی ابروهات قشنگه☹😍

فدات شممم در عوض چشمای شما خیلییییی دیگه قشنگهههه💜💜💜💜😍😍😍😍🧿

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
تو خوشگلی ابروهم نداشته باشی کسی متوجه نمیشه چشات رنگیه من چی بگم از رنگ چشمم شانس نیوردم

وای نگووو خودت که واقعا قشنگی من الان همینو به تو گفتم 😂چشات رنگی نباشه خب عوضش خوش حالته واقعا نازی

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2714
💜💜💜💜😍😍😍 قربونت برم

خیلی شبیه بهاره کیان افشار هستید،میدونستی؟ ببخشید بهمن ماههی هستی؟ همینجوری پرسیدم. 

لااااایک نکن مهربون... یه روز یه نفر وارد زندگیم میشه که خیلی پاک و زلال مثل آب چشمه. تا حالا شنیدی صدای چشمه رو ؟ کنار دریا، قدم زدی؟ نسیم خنک رو توی گرما ، حس کردی؟ توی هوای سرد، شیر گرم خوردی؟ به شبای برفی زمستون، نگاه کردی؟ اهنگ مورد علاقت،که اسمشو نمیدونستی، پیدا کردی؟ امیدوارم یه روز برفی، یه نفر بیاد ، در خونه رو بزنه، بگه من اومدم، و اونقدرررر محکم بغلم کنه که تکه های شکسته ی قلبم، سر جاش قرار بگیره.حس کنم خودمو پیدا کردم . یه نفر که جبران می کنه تمام سالها و روزایی که از دیگران تمنای محبت داشتم. یه نفر که معجزه زیبای الهی از طرف خدای مهربونم باشه ، یه فرشته ی نجات که وقتی می خوابه،خواب رو از چشمام میگیره و محو نگاه قشنگش میشم.حرف که میزنه، بهترین شنونده میشم.وقتی به حرفام گوش میده، قشنگترین حرفا رو میگم. و وقتی کنارم نیست، منتظر اومدنش میشم.دلم میخواد باشی تا زندگی کنم و هر لحظه بگم : خدایا شکرت ، من عاشق زندگی هستم
فدات شممم در عوض چشمای شما خیلییییی دیگه قشنگهههه💜💜💜💜😍😍😍😍🧿

خدانکنه عزیزدلم 😚❤تو که کلا جذابی چشماتم خیلی خوشگله اما من به تنها چیری که حسادت میکنم ابرو خوشگله 😂😂

وای خدا ابروتم قشنگه  مال من که خیلی داغون😂

مصی واسه منم بذار تو تاپیکای عکستم تگ کن😂 دوست دارم ببینمت همش😁

من ک. عکس کامل دبگه نمیزارم نصفه نیمه س ازین به بعد 😂😂😂💔💔💔

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
اره بهم گفت اصلا قیچی و اینا نزن تا عروسی پر بشه نمیدونه ابروهای من کلا همینجوریه    

ببین گلی با به شونه ابرو روغن های مختلف مثل روغن کرچک و روغن زیتون شونه بزن ابرو هات رو... 

نگران نباش به نظر من که عیبی نداشت ابرو هات

اگه میخوای از این پر تر بشه همونا رو امتحان کن. 

ولی به نظر من اگه پر کنی چند سال دیگه از مد میوفته ولی ابروی متوسط از مد نمیوفته، 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2706