2726
عنوان

خانم های باردار ی لحظه

175 بازدید | 24 پست

من ۹ هفتمه حالت تهوع ام رفته فقط ناهار یا شام که میخورم میخوابم انگار غذام هضم نمیشه سر دلم میمونه اگه اهمیت ندم انگار میخوام بالا بیارم

چیکار کنم خیلی اذیتم🥺🥺🥺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

غذات و کم کم بحور یه کم قدم بزن بعد دراز بکش طبیعیه منم ۲۰ هفته ام زود سنگین میشم

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
2728

راهی نیست.

فقط تحمل کن.

منم همینحوری بودم.

دوره این یکی هم تموم میشه وارد مرحله کمر درد میشی.

عین بازی جومانجی هست.

از مرحله ای وارد مرحله دیگه ای میشی😂😂

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)
چقد میکشه تموم شه؟

من از ۸ هفته تا ۱۲ هفته معدم دااااغون بود.

جوریکه نمیتونستم بصورت دراز کش بخوابم.

نشسته میخوابیدم.

از بس غذا سر دلم بود و میسوخت.بعد هرمونای بدنت عادی میشه بدن عادت میکنه.

ولی دوباره تو ماههای اخر که بچه بزرگتر میشه و میاد بالا دوباره ترش و سوزش معده رو داری

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)
غذا م در حد ۵ قاشق کردم ولی باز انگار نفس نمیتونم بکشم از پری معده

طبیعیه ماه سه به بعد راحت میشی الان بخور چند ساعت بعد دوباره بخور 

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
2706