2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بعد سونو چیشد چیکار کردین؟؟

دکتر گفت تا ۳۶هفته و ۶ روز میتونم نگه دارم بچه رو ۳۶ هفته و ۶ روز سزارین شدم بچمم چون آمپول ریه زدم تو دستگاه نرفت الانم بزرگ شده ۱۶ ماهشه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2728
چرا؟؟ چرا گف تا ۳۶ بیشتر نمیشه مگه داش

میاد نگهش داشت ولی چون وزن و رشدش کم بود دکتر گفت ریسکه موندن اگرم بمونه روزی دو بار ان اس تی باید بدی و دو روز یه بار سونو همش هم مراقب باشی مسئولیتش با خودته منم دیدم بچه کامله ریسک نکردم البته چند جت رفتم حتی یه بیمارستان رفتم دکترش دید گفت میتونی نگه داری گفتم تضمین میکنی برم خونه بچم طوری اش نشه نامه بستری داد درجا گفت برو بستری شو که نشدم همون ۳۶ هفته و ۶ روز رفتم برای سزارین 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
میاد نگهش داشت ولی چون وزن و رشدش کم بود دکتر گفت ریسکه موندن اگرم بمونه روزی دو بار ان اس تی باید ب ...

بنظرت بخاطر اینکه سونو وزنم یه هفته و نیم کمتر از ان تیم بود برام نوست؟؟؟وزن دوقلوها تو ۳۳هفته ۱۹۰۰ و ۱۸۰۰ بود گف برا دوقلوها خوبه هرچقد از دکتر پرسیدم نگف

بنظرت بخاطر اینکه سونو وزنم یه هفته و نیم کمتر از ان تیم بود برام نوست؟؟؟وزن دوقلوها تو ۳۳هفته ۱۹۰۰ ...

پسر من ۳۴ هفته ۱۸۰۰ بود داپلر رو وقتی میرسن که حس کنن شرایط رحم برای رشد جنین خوی نیست که خونرسانی رو چک کنن مطمئن شن به بچه خون میرسه سونوگراف منم میگفت خوبه ولی دکترم نظر دیگه داشت چون الان هفته های حساسیت ولی زیاد نگران نباش ترجیحا برو پیش پریناتولوژیست چون دکتر من منو فرستاد پیش پریناتولوژیست تا اون چک کنه نظر نهایی رو بگه

پسر من ۳۴ هفته ۱۸۰۰ بود داپلر رو وقتی میرسن که حس کنن شرایط رحم برای رشد جنین خوی نیست که خونرسانی ر ...

بعد اینکه سونومو دادن اگ مشکلی داش خدایی نکرده برم از الان نرم که

بعد اینکه سونومو دادن اگ مشکلی داش خدایی نکرده برم از الان نرم که

برای سونو داپلر برو پیش پریناتولوژیست چون من رفتم یه جا دیگه باز مجبور شدم برم پریناتولوژیست خودش داپلر برام بگیره تهرانی؟