2733
2734

بچه ها طور خدااااااا خیلی یحالم بده.. 

2 هفته اسنترا با اسسیتالوپرام دکتر برام داده... 

دارم میخورم.. 

امروز حالم اصلا خوب نیست.. حس می کنم افسرده شدم.... 😭😭😭😭😭

سابقه تشنج دارممممممم... حالم خیلیلییی بدههههه

حالت تهوع گرفتم..... 

این قدر بی قرار شدم.    می خوام خودم رو بکشم... 

هیچ تغییری نکردم.. اصلا احساس خوب بودن ندادم فقط دارم بد تر می شم... کمکککککککککککک

من فقط وساسواس فکری شدید داشنم کمکککک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم با خدا راز و نیاز کن 

قرآن بخون حتی میتونی صوت قرآن گوش کنی یا حتی اهنگ ملایم 

تو از هر در که باز آیی بدین خوبی و زیبایی     دری باشد که از رحمت به روی خلق بگشایی 😍😍بهترین خودت باش حتی سخت ترین شرایط زندگیت مطمئن باش که خدایی که اون بالاس  خودش هواتو داره .خدایا توکل بر خودت که جز تو کسی را ندارم ای مهربانترین مهربانان 🥰🥰

زنگ بزن اورژانس و کمک بخواه

در ضمن تو خونه تنها نباش تا اوضاعت بهتر شه.

سر فرصت بهم پیام بده تا بهت یاد بدم چطوری دیگه نیاز به قُرص نداشته باشی

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2738
بچه ها الان تپش قلب گرفتم چشمام در د گرفته کمکککم

استراحت کن بدون ترس و اضطراب 

چشم هاتو با ی دستمال ببند و تو سکوت بخواب 

بعدشم یا برو ی دکتر دیکه یا از طب اسلامی استفاده کن

تو از هر در که باز آیی بدین خوبی و زیبایی     دری باشد که از رحمت به روی خلق بگشایی 😍😍بهترین خودت باش حتی سخت ترین شرایط زندگیت مطمئن باش که خدایی که اون بالاس  خودش هواتو داره .خدایا توکل بر خودت که جز تو کسی را ندارم ای مهربانترین مهربانان 🥰🥰

داروهای اعصاب همینن اولش بدتر میشی 

صبور باش بهتر میشی

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
چی بگم. ب هشون... حالت توع گرفتم... می ترسم.

همین چیزهایی که به ما گفتی به اونا هم بگو ،اونها راهنماییت میکنند.😊

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

عزیزم بدون این حالت هات طبیعیه و داری روند درمان طی میکنی یک ماه از خوردن دارو باید بگذره تا تاثیر بزاره 

به جای اینکه از این حالتت بترسی سعی کن خودت اروم کنی حموم کن اهنگ بزار کتاب بخون 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2706