2410
2553

من که نه :(

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خیلی دلم پره ازشون 😔از هرچیزی حرف در میارن

ده ماهه ازدواج کردم تو این ده ماه جون ب لبم کردن

خسته شدم 

در زندگیت جوری زندگی کن که ای کاش تکیه کلام پیریت نباشد
2714
بیخیال خانواده ها مهم همسرتونه ک خوب باشه باهاتون 

نمیزارن اخه هر روز خدا سر چیزی بحث میندازن توخونه یه روز نبوده دعوا نباشه...😐مثلا یبار مهمونشون کرده بودم همه چی عالی بود بعدش بحث سر این شد مادرشوهرم دعوا راه انداخت تو بهمون ارزش قایل نشدی...به من بی احترامی کردی نگفتی من بیام غذارو توی ظرفا بریزم😐درصورتی ک من گفتم ایشون بزرگن به زحمت نیفتن این کجاش بی احترامی هستش؟

نمیزارن اخه هر روز خدا سر چیزی بحث میندازن توخونه یه روز نبوده دعوا نباشه...😐مثلا یبار مهمونشون کرد ...

یعنی بخاطر حرفای اونا همسرتون با شما دعوا میکنه؟؟

یا مَن فِعْلُهُ لَطیف 🌸 ای آنکه کارش مهربانی است ... 🕊🤍🌱
یعنی بخاطر حرفای اونا همسرتون با شما دعوا میکنه؟؟

همسرم نه....اونا میان توخونم دعوا راه میندازن

همسرم نه....اونا میان توخونم دعوا راه میندازن

رفت و امد ها رو کمتر کنید . دعوای اونا مهم نیس خودتو بزن ب بیخالی مهم اینه ک همسرتون ب حرف اونا نمیشه ک بخواد دعوا کنه باهاتون اونام نهایتش چن ساعت میمونن بعدم میرن سر خونه زندگی خودشون

یا مَن فِعْلُهُ لَطیف 🌸 ای آنکه کارش مهربانی است ... 🕊🤍🌱
2706