2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی که غلط هاشو تحلیل نمیکنه و خرخونه

زندگی خیلی عجیبه ! ... وقتی موفقعیت های دیگران را لمس می‌کنی ! دلت لمس کردن دوباره میخواد ... میخوای اون تکه ای از موفقیت مال خودت و خودت باشه ! ولی نه با پول بدست میاد ! نه با عشق ... فقط با تلاش بدست میاد ... قطره قطره تلاش جمع گردد وانگهی دریای موفقیت شود !
2728

به من ربطی نداره و برام مهم نیست...

ولی شاید فکر کنم:

چیزیو میخواد که استعدادشو نداره 

تنبله و بی حوصله و خودش کم کاری میکنه 

مشکلات داری و نمیتونه خوب بخونه...

خودشو علاف میکنه یا بلد نیست چطور بخونه 

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀   https://harfeto.timefriend.net/16412274116285  ‌‌‌‌‌‌‌              نه قضاوت کن، نه قضاوت قضاوت!        حالا زیادم خل نیستم😂 منظورم از این جمله اینه که نه کسی رو قضاوت کن نه خیلی حرف دیگران برات مهم باشه، اونقدر که همش از قضاوت شدن بترسی و مدام بگی قضاوتم نکنید، یا هر چرت و پرتی رو بشنوی و بگی نه من قضاوت نمیکنم، هر چیزی حدی داره🥲                  من میدونم گاهی نباید وقتی دارم به دردودل های کسی گوش میکنم بهش بگم: ۱: من یا خیلیای دیگه از تو بدبخت تریم اینکه چیزی نیست.! چون پیش اومده این حرف رو شنیدم و ناراحت شدم و به این درک رسیدم که شاید یه چیزی برا کسی درد باشه ولی برای کسی دیگه هیچ! و توان و تحمل ادما با هم فرق داره. فکر نمیکردم فقط به مورد ۱ ختم شه ولی متاسفانه چیز دیگه الان تو ذهنم نیست😐💔خلاصه که سعی میکنم حرفتو گوش بدم بدون اینکه ناراحت ترت کنم.   و اینکه اگه تنبلی و بدون برنامه و از خودت شاکی، شاید بتونم کمکت کنم💕   من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺  لطفا با شعار امر به معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما. آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂

اراده اش حرف نداره.

من یکی رو میشناسم ک ۷ سال کنکور داد آخر سر پزشکی تهران در اومد👍

خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! 🤍🩹
2738

شوهر دختر عموم ۱۰ سال داد تا بالاخره شد دندانپزشک قبلش معلم بود خوشش نیومد تا ۱۰سال خوند!

بنظرم دنبال ی هدف سخت

تویی که واسه حاشیه سازی وارد تاپیک من میشی فلسفه ات این نباشه که من هستم چرا پست مسخره نزارم‌!🙄 توی دنیایی که همه از دم دنبال منفعت خودشون  آن انتظار چیزی ندارم 😺✌ همیشه هم نباید جواب همه رو بدی جواب ابلهان خاموشیست😑 طرفدار "محسن لرستانی" وِی شَهرَ بایَد بِچِم یَ شَهری غَمه🖤 بحث اول انسانیت یعنی به سلیقه همه احترام بزاری🤐 طرف با حجابه به تو ربطی نداره بی حجابه به تو ربطی نداره تتو داره به تو ربطی نداره  باید به سلیقه همه احترام گزاشت👑 
وای من چقد از کلمه ی خر خون بدم میاد    

من بیشتر میگم طوطی واری میخونی 😂

زندگی خیلی عجیبه ! ... وقتی موفقعیت های دیگران را لمس می‌کنی ! دلت لمس کردن دوباره میخواد ... میخوای اون تکه ای از موفقیت مال خودت و خودت باشه ! ولی نه با پول بدست میاد ! نه با عشق ... فقط با تلاش بدست میاد ... قطره قطره تلاش جمع گردد وانگهی دریای موفقیت شود !

از نظر من

عمرش و بهترین سال های جوونی یعنی ۱۸ تا۲۵ داره تلف میشه و شاید اصلا راهش اشتباس

شاید جای دیگه استعداد داره

بهتره برای زندگیش با کمک مشاور تصمیم بهتری بگیره

2706