2726

بچه ها حالم خیلی بدهههههههه 

واقعا داغونم نمی دونم چی کارکنم.. 

سرم به شدت درد داره.... 

رفتم دکتر بهم اسنترا و سیتالوپرام دادن... 

2 هفته خوردم هیچ تغییری نکردم.... 

با کوچک ترین چیزی حالم بد میشه حتی یه لحظه هم ذهنم از چیز های بدی که برام اتفاق افتاده خالی نمیشه..... حتی وقتی دارم تلویزیون میبینم... 

وسواس فکری شدید.. دارم... 

دیشب حالم بد شد.. همش برادرم رو نفرین کردم.. مامانم هم ناراحت شد... 😭😭😭😭

نمی دونم چی کار کنم چرا اصلا بی هتر نمیشم.. حتی یه ذره تغییر نکردم.. 😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم من 1ساله اس سیتالوپرام میخورم خیلی عالی شدم استفاده کن هم برای سردرد هم برای وسواس فکری هستش باید تا1سال بخوری ویادت نره.

من خیلی بد بودم باهمه دعوامیکردم ولی وقتی خوردم عالی ام شاد وسرحال وحتی باکسایی که دعوامیکردم به طرز عجیبی رفتارخوبی داشتم وازچیزایی که ناراحتم میکردن به راحتی میگذرم بدون اینکه بهشون فکر کنم این راهنمایی من به تو گلم.

عزیزم من 1ساله اس سیتالوپرام میخورم خیلی عالی شدم استفاده کن هم برای سردرد هم برای وسواس فکری هستش ب ...

عزیزم چه قدر طول شکید تا این حد اثر بزاره.؟ 

ببین برو کانال تلگرام زندگی سالم سوده هروی 

اگه رفتی و استفاده کردی هر سوالی چیزی داشتی بپرس بلد بودم جواب میدم عزیزم 

من خودمم از تو بدتر بودم الان خداروشکر خیلی بهترم 

پول به روانشناس های بیرون نده الکی مگر اینکه واقعا داری خوب میشی

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود

عزیزم کارایی رو بکن بهت ارامش میده، مثلا من سفر خیلی روحیه امو خوب میکنه، یا خرید، یا گل و عطر، کتاب، گردش، اشپزی شیرینی ژله دسر ، ارایش رنگ مو، اهنگ، اینا حس خوب بهم نیده، ببین چی بهت حس خوب میده مدام اونکارا رو انجام بده

مثلا من خیلی عصبیم دوش آب گرم ارومم میکنه، چای با عطر هل ارومم میکنه

عزیزم چه قدر طول شکید تا این حد اثر بزاره.؟ 

اسفند ماه دوره ی مصرفم 1سال میشه ولی وقتی اولین باراستفاده کردم نتیجه طبق نظر دکتر 2ماه بعدشروع میشه یاحتی4هفته حتما حتما استفاده کن ولی برو دکترتا برات بنویسه وتحت نظرباش

یه چیز خیلی خیلی مهم هر روز از نعمتهایی که داری از خدا تشکر کن، شکر گذاری کن، بخاطر چیزایی که داری بهشون فکر کن و ببین چقدر ادم از داشتنش محرومن ، شکر گذاری باعث میشه دیدت به زندگی مثبت  بشه ارامش میاره

2706