2726
عنوان

در چه حالید؟

66 بازدید | 8 پست

انروز بی دلیل اعصابم شخمی 

واقعا  بچه داری اعصاب فولادی میخواد 

انقدر هزار ماشالاش بشه شیطونه  بچه من 

دو ثانیه صداش نیاد و جلو چشمم نباشه فقط یه کار خرابی کرده که میخام بزنم تو سر و صورتم 

کلافه شدم 

یه جیش کردنش رو میگه بریم زود میبرمش تو دستشویی اول اینکه نمیشینه وایساده  میخاد کارشو کنه بعدم تو حالت جیش کردن هی قر میده و تکون میخوره

باید همه جا دستشویی اب بکشم

غدا خوردنش بد شده 

چیکار کنم 

نمیرسم هیچ کاری  کمم واقعا 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منتظرم ناهار آماده شه برم ناهار بخورم.بعدش میرم سر غزل خوندن.

امروز انرژی بی پایانی در خودم حس میکنم که نمی‌دونم چه طور خالیش کنم

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

دراز کشیدم خیلی خوابم میاد بچه هام نمیزارن بخوابم 😭 

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            

منم دو تا بچه دارم ۳و یکیهم داره میشه ۱ درکت میکنم باید صبور باشیم ب خدا  شونه های منم ناه نداره ولی چ کنیم باید بزرگشون کنیم ب امید خدا همین ک سالمن شکر

تن مردو نامرد یکیست زمان میگذرد بفهمی مرد کیست
منم دو تا بچه دارم ۳و یکیهم داره میشه ۱ درکت میکنم باید صبور باشیم ب خدا  شونه های منم ناه ندار ...

وای هزار ماشالاشون بشه من یکی دارم فقط پسر و ۲ سال و نیمه کله ام ازش بخار داره میاد

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه