2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما دارین ؟ 

من سر درد دارم نیمه راست صورتم بصورت شاخه ای میزنه حتی به گردنم با مسکنم آروم نمیشه اصلا درحدی که میخام بالا بیارم انگار تو چشمم چاقو میزنن ولی نمیدونم شبیه مال شما یانه 

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش
2720
من سر درد دارم نیمه راست صورتم بصورت شاخه ای میزنه حتی به گردنم با مسکنم آروم نمیشه اصلا درحدی که می ...

مال من پشت سرمه گاهیم شقیقه هام ۸ماه درد دارم هر روز از وقتی بیدار میشم تا میخابم همراهمه گاهی دردش خفیف میشه گاهی شدید ولی همیشه موقع بیداری هستش 

مال شمام تنشیه ؟ 

مال من دوره ایه یه مدت میگیره یه مدت خوبم ربطی به تنش وبی خوابی اینا هم نداره یک بند درد دارم تا دوره اش تموم بشه

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش
2714

من خیلی سال سردردای ناجورم که شدید شده ودکتراسردردتنشی بامیگرن اکثرایکی تشخیص میدن خودت عوامل دردت بایدپیداکنی وگرنه دکترای مغزاعصاب برسردرد خیلی خوب نیستن یعنی اینای من رفتم‌

براسردرد تنشی جوشرایط اروم ورزش دمنوش های ارامبخش خوبه 

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
من خیلی سال سردردای ناجورم که شدید شده ودکتراسردردتنشی بامیگرن اکثرایکی تشخیص میدن خودت عوامل دردت ب ...

سردرد شمام مشابه من بود ؟ خوب شدین ؟ چن ماه سردرد داشتین 

ممنون میشم جواب سوالامو بدین 

سردرد شمام مشابه من بود ؟ خوب شدین ؟ چن ماه سردرد داشتین  ممنون میشم جواب سوالامو بدین

نه عزیزم ازمن ترکیب اینا بود دکترگفت میگرن عصبی من بدترشدم مخصوصا بعد دوز دوم واکسن اصلا موندم چه کنم فقط دوز های بالای مسکن جواب میده روم 

حالادوسه تاروش همینجاگفتن شروع کردم امتحان نتیجه دادمیگم 

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
2706