2726

دکتر زنان خوب تو کرج معرفی کنید....هم کارش خوب باشه هم اخلاقی هم اینکه تک به تک بفرسته داخل ....میخوام واسه اقدام به بارداری چکاپ بشم

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

تک تک فرستادنو نمیدونم

دوستم پیش شقایق برزگر میره برا تنبلی تخمدان

مامانمم پیش هاشمی رحمشو در اورد خیلی سرش شلوغه ولی شاید هاشمی زیاد باشه تو کرج. هاشمی تک تک میفرسته

زندگی همینه، حذف شدن و حذف کردن آدمایی که دوستشون داشتی. هیچ چیز قطعیت نداره، به حرف‌ها و حال لحظه‌ای اطمینان نکنید.
تک تک فرستادنو نمیدونم دوستم پیش شقایق برزگر میره برا تنبلی تخمدان مامانمم پیش هاشمی رحمشو در اورد ...

هاشمی گوهردشت؟؟ 

دوستم میرفت گفت کارش خوبه ولی خیلی خشک و خشن

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فرانک راسخ 

کدوم سمته؟ 

شما راضی بودی ازش؟

سوسن کیانی میشناسی؟

هاشمی گوهردشت؟؟  دوستم میرفت گفت کارش خوبه ولی خیلی خشک و خشن

نه میدون شهدا رفته ادرس دقیقشو نمیدونم

خیلیم خوش اخلاق و مهربونه منم پیشش رفته بودم قبلا

زندگی همینه، حذف شدن و حذف کردن آدمایی که دوستشون داشتی. هیچ چیز قطعیت نداره، به حرف‌ها و حال لحظه‌ای اطمینان نکنید.
برو فرزانه حجت 

شما خودتون میرید؟ راضید؟

من میخوام یه پکتر خوب برم دیگه آشنا بشم که بعد هم واسه بارداری پیشش بمونم

چهار راه طالقانی،هم خوش اخلاقه هم خوب ب حرفات گوش میده و وقت میزاره،نه کیانی نمیشناسم کجاس

تک به تک میفرسته ؟؟ 

کیانی هم چارراه طالقانی یه مدت خیلی معروف شد ولی الان میگن چندنفری ویزیت میکنه

شما خودتون میرید؟ راضید؟ من میخوام یه پکتر خوب برم دیگه آشنا بشم که بعد هم واسه بارداری پیشش بمونم

من نرفتم . مامانمو بردم مشکل هورمونی داشت خوب شد 

ولی دکتر خوبیه

خدای من خدای معجزه هاست . 
تک به تک میفرسته ؟؟  کیانی هم چارراه طالقانی یه مدت خیلی معروف شد ولی الان میگن چندنفری ویزیت ...

یعنی چی تک ب تک مگه دکتری هم هست ک چند نفرو باهم بفرسته تو اتاق و همه جلوی کسی دگ مشکلشونو بگن؟؟

یعنی چی تک ب تک مگه دکتری هم هست ک چند نفرو باهم بفرسته تو اتاق و همه جلوی کسی دگ مشکلشونو بگن؟؟

بله متاسفانه الان بعضی ها دو به دو میفرستن داخل

2706