2733
2734
عنوان

خرید هایی که تو یه ماه گذشته کردم زیادن+عکس تنخور😍

| مشاهده متن کامل بحث + 110450 بازدید | 668 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ظاهرشون خیلی خوشگله آدم وسوسه میشه یه پکش رو بخره 😂😂😂 راستی پالت رژلب خوبه بخرم؟ 

ارع😂😂فقط میز رنگی رنگی خوشگل میکنن

ن ازیزم بنظرم رژ جدا بخر بهتره اونا چربن یکم غذای چیزی بخوری پخش میشن من دوتا خریدم خوشم نیومد 

دادم ب ابجیم خراب کرد

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗
مبارکت باشه خیلی ناز بود

مرسی عزیزم😍قابلتونم نداره

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗
2731
بکی ازحال بهم زن ترین تاپیکا آدم اینقدر ندید بدید فقط مونده اسی شرتشو عکس بگیره بذاره بسه خجالت داره ...

والا دلیلشو اصلا متوجه نمیشم

اولین باره خرید کرده ذوق داره؟که محاله

میخواد به رخ بکشه.بازم محاله چون دیگه خیلی خزه اینکار

اصلا نمیفهمم چرا خرید و کادوشون و گل و بلبل روز زن رو میارن تو نی نی سایت پهن میکنن

2738

عزیزم احساس نمیکنی نشون دادن این خریدهایی که کردی خیلی کار درستی نیست ،خصوصا تو این شرایط اقتصادی ، به این فکر کن که شاید کسی بیاد تو تاپیکت خریدهای شما رو ببینه و حسرت بخوره و بره با همسرش دعوا کنه یا حتی کارشون به جدایی بکشه ، بهش فکر کردی که اون وقت شما باعث از هم پاشیدگی یه خانواده شدی، یکم بهش فکر کن عزیزم 

بی عوض دانی چه باشد در جهان؟ ....... عمر باشد، عمر ،قدرش را بدان ......
منم همينو ميگم شما كه پول نداشتين چرا مارو به اين دنيا اوردين از أولم همش دعوا ميكردن ميدوني حسرت هم ...

عزیزم حسرت این ها رو نخور باور کن خوشبختی در قناعت میشه هیچی نداشت و حس خوشبختی داشت و میشه همه چی داشت و بازم حسرت خورد حس خوشبختی نکرد ، عزیزم غبطه ی اینها رو نخور که چه فایده کسی پول داشته باشه و عقل نداشته باشه 

کسی که اینجا عکس خریدهاش رو می‌زاره شک نکن از عقل بهره ی کمی برده پس اصلا حسرتشون رو نخور

بی عوض دانی چه باشد در جهان؟ ....... عمر باشد، عمر ،قدرش را بدان ......
2706