2204
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

بزار😍😍

میشه برا خونه دار شدنمون ی صلوات بفرستین مهربونا خیلی خیلی محتاج دعاتونم چند ساله عقدم 

میشه برا خونه دار شدنمون و جور شدن جهزیع  ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  چندساله عقدم خسته شدم دیگه😭همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                 خدایا یعنی میشه بیام‌تاپیک بزنم بگم خونه دار شدیم   ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمونم ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤

سلام پربازدید

آخر نفهمیدیم زندگیه یا شکنجه گاه...                        خسته‌ام...                                                                              مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                             ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                                     اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                                  پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                                                                    مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                                 انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                          که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست. 
2050

چه قشنگه رنگ رنگی 

کاربرای آقا به هیچ عنوان ریپلای نکنن آیا میدانید به همون میزان که جمله ی ~ وای تو چقدر چاقی ~ توهین آمیزه جملاتِ ~ مثل نی قلیونی ، باد تورو میبره ، یکم غذا بخور چاق شی ~ هم برای اونایی که لاغرن توهین آمیز و ناراحت کنندست؟ پس آینه توالت نباشیم ما آدما درخت نیستیم که با کود خوردن رشد کنیم پس نخوریم  🕊  تنها گناه واقعی این است، آدم تلاش کند خودش را چیزی نشان بدهد که در اصل نیست ! 

اسی انگشترتو ببینم 

کاربرای آقا به هیچ عنوان ریپلای نکنن آیا میدانید به همون میزان که جمله ی ~ وای تو چقدر چاقی ~ توهین آمیزه جملاتِ ~ مثل نی قلیونی ، باد تورو میبره ، یکم غذا بخور چاق شی ~ هم برای اونایی که لاغرن توهین آمیز و ناراحت کنندست؟ پس آینه توالت نباشیم ما آدما درخت نیستیم که با کود خوردن رشد کنیم پس نخوریم  🕊  تنها گناه واقعی این است، آدم تلاش کند خودش را چیزی نشان بدهد که در اصل نیست ! 

خعلی نازن😻

قبلنح میگفتنح اینح بی صاحابوح بزار پایینح و بروح پایع درساتـ༒︎𒊹︎︎︎ᴥ︎︎︎𒊹︎︎︎ الانح میگنح این بی صاحابوح بگیروح برو پایع درصات:)シ︎꧁😺🤧✌️/_______________چراکشتیش؟___آقای قاضی لواشکاموخورد🙂😾😺__آزادی😐🖐️💫____________ط/تنها/ببعی/در/علفزار/قلبمی🙂🌠🤍E♥️من باشم وعروصکام وگوشیم وهندفریم وحیوون خونگیام/بدون لب ودهنایی کع ادعامیکنن عادمن....(:✨

سلام منو میشنویین از پربازید امشب  نی نی سایت

اسی مبارکه

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗
2292