2297
2298

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

عزیزم اینجوری خودتو کوچیک میکنی

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

ول کنین بابا هدیه رو

خوش باشین دگ هدیه چیه کل سایت شده یا خانم هایی ک هدیه گرفتن یا خانم هایی ک هدیه نگرفتن😐😐

وقتی یاد گرفتی درست قضاوت کنی و صحبت کنی توهین نکنی(حالا ب هر چی حتی به غذای مورد علاقه یا تیم فوتبال یا تعداد خواهر برادر و... ) بیا ادعای با شخصیت بودن بکن!!!!چیزی رو ک نداری ب رخ نکش!!!!       اسم کاربریم Painting is real love هست 
2050

این بچه بازیها چیه اخه

چند سالته؟

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒
من اصلن ب تو حق نمیدم الیته ببخشید🤷

وای وایییی

دقیقا

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌻الهم صلی علی محمد و ال محمد🌻کنکوریم ممنونتم اگه برام صلوات بفرسی،بگو منم جبران میکنم😘💜 در تلاشم شخصیتمو ارتقا بدم ،از امروز تا سه ماه(طبق تیکر) میخام ،هر شب مسواک بزنم، نمازام  قضا نشه، وقتی میخام درس بخونم تمام تمرکزم روی درس باشه ،تا حد امکان ساعت خوابمو تنظیم کنم ،تا جایی که بشه رژیم بگیرم و طناب بزنم(چون تایم ندارم تا جایی که بتونم اوکیه) روتین پوستیمو رعایت کنم ، قوز نکنم ، فعلا همینننن  

خیلی پرتوقعی عزیزم

گل داد دیگه 

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍

چرا انقدر خودتونو کوچیک‌میکنین برای یه کادو 

وااااای وااااای

یکم عزت نفس داشته باشین

اه اه اه

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

اسی به نظرم شوهرت حق دارههه ت براش نخریدی بلد انتطار داری اون برات بخرهههه

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

وای چقد بد چرا اینجوری کردی بنده خدا حق داره شاید نمیتونه برسونه خب این همه مناسبت هس چخبره 

تازه گل ک گرفته بود.

حثتیتثکثثننیکززمچثچثگسکطنثحخثکیویحثمثکیینجثین😎کاربر قدیمی با افتخار تعلیقی
2292