2737
2734
عنوان

اختلاف سنی معکوس

| مشاهده متن کامل بحث + 2109 بازدید | 195 پست
من فقط تو یه بار که نمیشه برم بهش بگم  باید چند بار رفت و آمد کنم منو ببینه و بشناسه بعد بهش ب ...

اره بیشتر رفت اومد داشته باشین بعد بهش بگین.خب معمولا همه دخترا اولش میگن ن ولی شما هم دست از سرش برندارین بیشتر حرف هاتونو بگین

میدونم شرایطشو ندارین ولی خب باز بهتره بگین بهش که دوسش داری اینجوری خدانکرده بعد تلاش شما شاید با کسی دیگه بود بهتره زودتر بگین اگه هم گفت ن بیخیال نشید همه اولش میگن ن.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره بزرگتره ولی من خییییییلی دوسش دارم 

پس صد در صد بهش بگوووو

چند سال ازت بزرگتره؟

ما تو خانواده تا سه چهار سال هم داشتیم 

منم خودم یکیو دوس دارم که دو سال ازم کوچیکتره

مشکل خاصی پیش نمیاد اگه مرد به سن درک و شعور رسیده باشه

2731
اره بیشتر رفت اومد داشته باشین بعد بهش بگین.خب معمولا همه دخترا اولش میگن ن ولی شما هم دست از سرش بر ...

ببین من چن تا ابهام دارم که باید بهم بگین وگرنه ممکنه تنهایی خراب کنم

اولا اینکه کجا و با چه جمله ای بهش بگم

دوما اگه همونجا گفت نه من چی بگم، یهو قفل نشه زبونم، چون اگه بگه نه من هم نمیدونم دیگه چی بگم اون لحظه

سوما اینکه من پروسه اصرار و دوباره خواستگاری کردن و پیله شدن رو بلد نیستم 

یکی باید بهم بگه خواهر 

من واقعا تجربه این چیزا رو نداشتم و نمیدونم چیکار کنم 

پس صد در صد بهش بگوووو چند سال ازت بزرگتره؟ ما تو خانواده تا سه چهار سال هم داشتیم  منم خودم ...

سه سال ازم بزرگتره 

من نمیدونم باید کجا و چطوری بگم که خراب نشه 

این خیلی موضوع حساسیه 

باید به من دقیقا بگین که چطوری بگم و کجا بگم 

چون ممکنه تنهایی کاری انجام بدم که خراب بشه کار 

پس صد در صد بهش بگوووو چند سال ازت بزرگتره؟ ما تو خانواده تا سه چهار سال هم داشتیم  منم خودم ...

ببین الان این همه بهم میگن بگو ولی نمیگم دقیقا چطوری 

اینجوری نمیشه، باید قدم به قدم بدونم چیکار کنم

وگرنه یه اشتباه کار خراب میشه 

سه سال ازم بزرگتره  من نمیدونم باید کجا و چطوری بگم که خراب نشه  این خیلی موضوع حساسیه&n ...

خب این دختره فامیلته هم دانشگاهی هم کار کیت میشه

تو گفتی ۲۷ سالته پس یعنی اون ۳٠ سالشه

اگه میخوایش رو راست بهش بگو تا سنش بالاتر نرفته که بعد اگه همو خواستین زودتر ازدواج کنین که مشکلی برای بچه دار شدن پیش نیاد سنش بالا بره

2738
خب این دختره فامیلته هم دانشگاهی هم کار کیت میشه تو گفتی ۲۷ سالته پس یعنی اون ۳٠ سالشه اگه میخو ...

این هیچ نسبتی با من نداره 

من تو خیابون دیدمش تعقیبش کردم خونه و محل کارشو پیدا کردم 

تو دفتر بیمه کار میکنه 

این هیچ نسبتی با من نداره  من تو خیابون دیدمش تعقیبش کردم خونه و محل کارشو پیدا کردم  تو ...

از اخلاقیاتش خبر نداری عاشقش شدییی؟؟

پسر عقلتو از دست دادی مهم ترین چیز تو رابطه ذات و اخلاق طرفه حواست بشه چشمت فقط دنبال قیافه نباشه ها

اگه هم از اخلاقیاتش خبر داری تا حالا باهاش حرف زدی که راحت میتونی بهش بگی حستو

به نظرم بهشون بگید که این مورد مشکلی نداره و واقعا از نظر اشخاص روشن فکر و مدرن سن فقط یه عدده اگر تو یک دهه باشید

و مهم درک و تفاهم و سن عقلی انسانه

و در اخر بهتون تبریک میگم که انقدر با فهم و درک هستین که برای معقوله ی مهمی مثل ازدواج دنبال این اراجیف که حتما زن کوچکتر باشه نیستید

سه سال ازم بزرگتره  من نمیدونم باید کجا و چطوری بگم که خراب نشه  این خیلی موضوع حساسیه&n ...

خراب نمیشه نظرشو جلب کن بهش نزدیک شو ، پیشنهاد کافی شاپ بده با ی شاخه گل پیشنهادت رو بگو اصلا سخت نیس

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂

من 6 سال بزرگترم. هیچوقت دوست نداشتم اینجوری باشه. ولی نزدیکای عقد فهمیدم کوچیکتره خیلی غصه خوردم ولی مادرش متقاعدم کرد. البته اصلا مشخص نیست. 

ببین من چن تا ابهام دارم که باید بهم بگین وگرنه ممکنه تنهایی خراب کنم اولا اینکه کجا و با چه جمله ا ...

ناراحت نشی ولی رفیق داداشم دقیقا مثل شما بود با دختره ازدواج کرد , ی هفته نشد دختره مهریشو گذاشت اجرا پسره هم فراریه بخاطر ندادن مهریه گفت نمیدم زورم میاد یبارم باهاش رابطه نداشتم اینکارو کرد باهام ، اخلاق مهم تر از قیافس

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂
2706