2737
2734
عنوان

سلام دوستان خوبین ‌چند روز پیش رفتیم شمال با مادر شوهرم اینا

| مشاهده متن کامل بحث + 5360 بازدید | 118 پست
نوچ نوچ نوچ ببخش ولی خداییی فرهنگش خیلییییی پاییینه خیلییی  حیف تو نیس با اینا وصلت کردی البته ...

فرهنگ چه میدونن چیه عزیزم تو طویله بزرگ شدن شوهرمم بدتر بچه اوناست دیگه ۵ ساله اعصاب برام نزاشتن خدایی کاری کردن از بچمم متنفر شدم انقدر که با بچه اذیتم کردن گفتم متنفر بشم دیگه نقطه ضعف نداشته باشم 

نوچ نوچ نوچ ببخش ولی خداییی فرهنگش خیلییییی پاییینه خیلییی  حیف تو نیس با اینا وصلت کردی البته ...

عزیزم بندرعباسی هستی تاپیکاتو دیدم من ۲۷ سال اونجا زندگی کردم ۵ ساله تهرانم عاشق بندرم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فرهنگ چه میدونن چیه عزیزم تو طویله بزرگ شدن شوهرمم بدتر بچه اوناست دیگه ۵ ساله اعصاب برام نزاشتن خدا ...

چی بگمممم والا 

خدااااات ازشوووووون نگذرعههه 

😔😔😔😔سزای کارشوونو میبیننن گلم من ی رهگذرم اینو میگمو میرم ولی شاید ی روز ب یاد حرف من بیفتی خدا از کسی ک خودش مادره ولی دل ی مادر دیگ رو خون میکنه نمیگذره 

کاربری واگذار شده باتشکر 😜لطفا دیگ فضولی نکنین 😊
عزیزم بندرعباسی هستی تاپیکاتو دیدم من ۲۷ سال اونجا زندگی کردم ۵ ساله تهرانم عاشق بندرم 

عزیزززززمـ 

باعث افتخارمه ک ی کسیی مثه تو توی شهرمون زندگی میکرده 

چ خوب ایشاللله هرجا هستی سلامت و با دل خوش باشی 😊

کاربری واگذار شده باتشکر 😜لطفا دیگ فضولی نکنین 😊
2731
2738