2737
2734
عنوان

کدوم شک ها نماز باطل می کنه

357 بازدید | 23 پست

من تو نماز خیلی به شک می افتم زدم گوگل یه چیزی اورد اصلا نفهمیدم میشه توضیح بدید و شما چطور حواستون پرت نمیشه

لطفا سه تا صلوات برام بفرست و دعا کن به خواستم برسم ممنون🌻🌷اون تاریخیم که زدم کار دارم.   فقط ساعت ۶ جوابتون میدم فقط ساعت ۶ پیام بدید چون استرس میگیرم شاید پیام دادید منتظرید😊😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

1 و 2 میدونم باطل هست

چی یک و دو باطل 

لطفا سه تا صلوات برام بفرست و دعا کن به خواستم برسم ممنون🌻🌷اون تاریخیم که زدم کار دارم.   فقط ساعت ۶ جوابتون میدم فقط ساعت ۶ پیام بدید چون استرس میگیرم شاید پیام دادید منتظرید😊😅
2731
مثلاً شک کنی که رکعت چندی، البته اگه رکعت اول و دوم نماز باشی باطله

نماز چند رکعتی

تو نماز دورکعتی شک باطل میکنه اگه اشتباه نکنم تو نمازای سه چها رکعتی هم اگه رکعت اول و دومشو شک کنی ...

سجده و رکوع و تشهد و ... اشکال نداره

2738

کلا تو نماز شک کنی که رکعت چندم هستی باطله

و اگه بعد از نماز باشه که شک کنی چند رکعت خوندی اون درسته چون بعد از نمازه

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴

برای اینکه به شک نیفتی یه راه ساده هست 

یه تسبیح بزار جلوت بعد هر رکعت یدونه اش رو بکش کنار اونوقت هیچ وقت قاطی نمیکنی

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)   
عزیزم زنگ بزن از مرجع تقلیدت بپرس 

ور نمی داره

منم مثل شمام، به کسایی مثل منو شما می گن کثیر شک یعنی کسی که خیلی شک می کنه، و درصدیش از حواس پرتیشه و فکر های بی مورد در نماز و درصدی هم از شیطانه و نفس خودمون، طبق احادیث کسانی که زیاد شک می کنند توجه نکنند به شک ها مگر این که یقین دارند، 

برای اینکه به شک نیفتی یه راه ساده هست  یه تسبیح بزار جلوت بعد هر رکعت یدونه اش رو بکش کنار او ...

یعنی سجده و رکوع و ... شک کنم اشکال نداره؟؟؟

برای اینکه به شک نیفتی یه راه ساده هست  یه تسبیح بزار جلوت بعد هر رکعت یدونه اش رو بکش کنار او ...

خوب با انگاشتاش هم می تونه بشماره، من خودم انگشتام رو به تعداد رکعتس که خوندم مایل به بدنم می گیرم مقداری سفت تر از بقیه، من خودم خیلی شک می کردم

2706