2410
2553

دخترم تشنج داره و باید مصرف کنه من دیشب یادم رفته بود بدم و امروز دادم قرصشوهیچ وقت روزا نمیخوابه الان چند ساعته خواب هی بیدارش میکنم میگه خوابم میاد و باز میخوابه.بعد دخترم وقتی کوچیک بود تومور داشت عمل شد ولی هنوز باید قرص بخور بعد وقتس تشنج میکنه سه طرف بدنش بی حس میشه بعد انگاری میخنده یا یه طرف صورتش میپره

دوسش ندارم کاراش برام مهم نیس فقط میخوام اعصابم اروم باشه برا همین کاری بهش ندارم                 خدایا موفقم کن خدایا بهم عقل بده تا از روی بی عقلی کاری نکنم

😔😔😔حضرت زهرا شفاعت کند انشالله

دوستان برام دعا کنید بعد ازسالها غریبگی وغربت برگردم حداقل نزدیکترین شهرم منو فرزندانم درخواست دعا تک تک تان راداریم وپسر۵ ساله ام هم زودتر صحبت بیفته یک ادم دلشکسته غریب عریب 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خواب آوره دیگه این قرص...منم برا نوار گوش دادم دخترم نصفشو...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
میگم یه سوال ازکجا فهمیدید تومور داره؟علایمش چی بود و چند وقتش بود؟

۸ ماهش بود وقتی فهمیدیم تشنج میکرد بردیمش پیش دکتر براش ام ار ای نوشت تو ۱۰ماهگی عمل شد

دوسش ندارم کاراش برام مهم نیس فقط میخوام اعصابم اروم باشه برا همین کاری بهش ندارم                 خدایا موفقم کن خدایا بهم عقل بده تا از روی بی عقلی کاری نکنم
2714
ناراحت شدم،شبابعدنمازواسه دخترت دعامیکنم وحمدشفامیخونم.

ممنونم عزیزم 

اسم دخترت چیه؟؟

هانا

توسل کن به حضرت زهرا سلام الله علیها عزیزم تا دخترتو شفا بده..

خیلی ناراحت شدم خواهر..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
من پسرم ۷ ماهکی تشنج کرد ولی فقط نوار مغز نوشت .

این تشنجی که من میگم فرق داره با تشنجهای که یا تب بالا دچار میشن

مثلا دختر من یه چند لحضه چشماشو رو هم می بست و باز میکرد اول میگفتیم چیزی نیست خوابش میاد بعد اون حالات تو روز بیشدرو بیشتر میشد چشاشو میبست انگار بیهوش میشد

خدا شفاش بده

ممنونم

توسل کن به حضرت زهرا سلام الله علیها عزیزم تا دخترتو شفا بده.. خیلی ناراحت شدم خواهر..

به خدا میسپارمش

2706