2726

سلام دوستان عزیز راستش کتاب های دخترم باکیفش گمشده 

اگر کسی هست ک کتاب های درسی پایه اول رو داشته باشه نیاز نداشته باشه یعنی مال سال قبل 

بچه هاشون باشه بهم بده تا دخترم از درسش عقب نمونه 

اگر نخواد رایگان بده میتونم هزینشو هم بدم

چرا از کتابخونه ها براش نمیگیری خب

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗تو دل آدما دنبال خدا بگرد نه ظاهرشون😊کاربری دست سه نفره🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه کتاابااش؟ مگه همه کتاباشو با کیفش حمل میکرده؟

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2728

سلام کتابای پسرم هست واسه قبل ... کدوم شهر هستین ؟ میتونم براتون با پست بفرستم 

تو شجاع تر از چیزی هستی که باور داری، قوی تر از چیزی هستی که به نظر می رسی و باهوش تر از چیزی هستی که فکر می کنی و من دوستت دارم زندگیم❤️❤️❤️

سلام کتابای پسرم هست واسه سال قبل ... کدوم شهر هستین ؟ میتونم براتون با پست بفرستم 

تو شجاع تر از چیزی هستی که باور داری، قوی تر از چیزی هستی که به نظر می رسی و باهوش تر از چیزی هستی که فکر می کنی و من دوستت دارم زندگیم❤️❤️❤️
پیدا نکردم گفتن کتاب درسی نداریم

کتاب درسی جایی نمیتونی پیدا کنی متاسفانه نه اموزش پرورش نه کتابخونه . چون به تعداد دانش اموز هر مدرسه طبق سهمیه ای که ثبت نام میکنن ارسال میشه . اگر خواستین در خدمتتون هستم

شیراز هستم عزیزم

همه کتابارو میخواین؟؟ من گیلان هستم . من یه دوست شیرازی دارم پسرش کلاس دومه ببینم اگه کتابای پسرشو ننداخته باشه دور بهش میگم .اگر نبود هم ادرس میگیرم ازت خودم ارسال میکنم واست ولی جسارتا هزینه پستش با خودتون 🤗

به مدرسه بگو خودشون براتون فراهم میکنن

مدرسه کتاب نمیده . الان مثل قبل نیست 

2706