2204

دست همسرای گلتون درد نکنه که براتون کادو خریدن ولی لطفا اینجا نذارید میدونید چقدر آدم هستن مشکل دارن و در توانشون نیست

لطفا یکم مراعات حال همدیگه رو بکنیم

سلامممم خانوما ❤️❤️

من موقع بارداری مدام حالم بد میشد، حالت تهوع می گرفتم، قندم هم بالا رفته بوده. 😑😑🥹🥹

دوستم لیمومی رو بهم معرفی کرد و منم رژیم بارداریش رو گرفتم ☺️☺️🥰

بعدشم فهمیدم که رژیم پیش از بارداریش رو هم میدن. الانم که تو دوران شیردهی هستم رژیم شیردهی اش رو گرفتم که شیر کافی داشته باشم و نی‌نی😍 هم مواد مغذی بهش برسه 🥰🥰

واااااااقعا بهتون پیشنهاد می‌کنم حتما شما هم بگیرین که هم خودتون سالم بمونین و هم کوچولوتون سالم و خوشگل بشه 🥰

از اینجا میتونین رژیم لیمومی رو بگیرین

گلم چه اشکال داره

خوب قشنگه دیگه 

مگه فقط قراره کادو خونه و ماشین و ... باشه

یا فقط شوهراتون براتون کادو بخرن خودت برا خودت بخر پول داری طلا بگیر نداری لباس بگیر بازم نداری خوراکی بگیر ...

عی بابا خیلیا خودشون درست کنن

مام کادو نگرفتیم هر کی گرفت مبارکش باشه

کی باید رشد کنیم

یه زنی ک اینجا عضو فرق میکنه با بچه ۵ ساله

تاپیک بزن راهکار بده روحشون و بزرگ کنن

خوشیای مردم ک قایم نمیشه

یارب ، نظر تو برنگردد ...برگشتن روزگار سهل است...
2050

من با اینکه نه تبریک‌شنیدم نه کادو گرفتم از خوشحالی بقبه خوشحال میشم 

من اینجا نظر شخصیمو بیان میکنم و به کسی هم چیزی رو تحمیل نمیکنم لطفا اگر مخالفین ریپلای نکنین و نظرتونو بهم تحمیل نکنین باتشکر 

موافقم

بانو... اگر کسی عشق شما ، مردشما را دزدید ،نگران نباش به این فکر کن که،                     "مردان واقعی هرگز دزدیده نمیشوند" مرد واقعی مردیاست که جز برای عاشقش برای هیچ ادم دیگه ای حتی کلام دوستت دارم را نیز نگفته باشد ، چه برسد که خام ادم دیگری شود! پس اگر عشقت را برد بگذار برود مرد واقعی نیست، و باور داشته باش مقایسه اورا از پای خواهد در اورد*
عی بابا خیلیا خودشون درست کنن مام کادو نگرفتیم هر کی گرفت مبارکش باشه کی باید رشد کنیم یه زنی ک ا ...

اونیکه بالغه باید فکر ناپخته ها یا همون بچه ۵ ساله هارو کنه..

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
2051