2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

گیره لباس سه ماه مداوم بزن دماغت نصف میشه

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2714
منظورتون لیفته؟

نمیدونم اسمش چیه 

بکی از نزدیک ها مون چسب بی بی استفاده میکرد چند وقت بینیش پهن بود 

الان انگار عمل کرده

تو یِجایی تو قَـ♥️ـلبَم داریـ کِه هیچکَس نمی تونِه داشته باشِه👩‍❤️‍💋‍👨🧿💞

اگه راهی به جز عمل هس به منم بگو

یه خردادی مهربون ریزه میزه که با کسی کاری ندارم سرم تو کار خودمه 😁همه از بیرون فک میکنن خیلی آرومم اما از درون یه آتیش پاره ای هستم که فقط اینو نامزدم درک میکنه با بلاها و چالشایی که باهاش رفتم🤣🤣🤣شیطونی تو خون منه😁سعی نکن یه حرفو دوبار به من تکرار کنی چون من لجم میگیره اتفاقا به حرفت گوش نمیدم😝یه کنکوریه انسانی هم هستم 😇
چسب بی بی بگیر از داروخونه  چسب بی رنگ شفافه دبده نمیشه  عالی هم هست

شما استفاد۶ کردید چطور بوده بعد از چند وقت تغییر احساس کردیر

دوستان برام دعا کنید بعد ازسالها غریبگی وغربت برگردم حداقل نزدیکترین شهرم منو فرزندانم درخواست دعا تک تک تان راداریم وپسر۵ ساله ام هم زودتر صحبت بیفته یک ادم دلشکسته غریب عریب 

یکی از نزدیکامون استفاده میکنه خیلی بینیش تغیر کرده انگار عمل کرده اخه بینیش پهن بود قبلا

تو یِجایی تو قَـ♥️ـلبَم داریـ کِه هیچکَس نمی تونِه داشته باشِه👩‍❤️‍💋‍👨🧿💞

من خودم شیش ماهه لیفت استفاده میکنم ولی تغییر نکرده ولی فک کنم میگن که بی بی هم هستش اون شاید خوب باشه نمی‌دونم

بی بی با چسب لیفت فرق داره چطوره 

دوستان برام دعا کنید بعد ازسالها غریبگی وغربت برگردم حداقل نزدیکترین شهرم منو فرزندانم درخواست دعا تک تک تان راداریم وپسر۵ ساله ام هم زودتر صحبت بیفته یک ادم دلشکسته غریب عریب 
2706