2733
2734

فقط میگه چشم راستم یکم بهتر شده البته نه کامل 

ولی چشم چپش هنوز خیلی تاره و خیلی اذیت میشه میگه خیلی بد میبینم اذیت دارم میشم شما بعد چند ماه کاملا واضح میدیدید؟

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید

من از بعد عمل

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم چهارشنبه همین هفته نوبت دارم

میشه بگید نمره چشمشون چند بود؟

خیلی اذیت شدن؟ 

مراقبت خاصی داشت؟

⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩و خدایی که به شدت کافیست....⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩
2728
من از بعد عمل

میشه بگید نمره چشم چند بود؟ اون مراقبت ها اذیتتون کرد؟ من چهارشنبه همین هفته نوبت دارم، 

منم هشتم آذر عمل کردم هنوز دیدم خوب نشده ،دکتر میگه تا ۳ ماه طول میکشه ،خیلی ناراحتم

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2738
میشه بگید نمره چشم چند بود؟ اون مراقبت ها اذیتتون کرد؟ من چهارشنبه همین هفته نوبت دارم، 

نزدیک ۴ بود چرا اذیت شدم    دوروز اول ولی ارزششو داشت  خیلی

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
منم هشتم آذر عمل کردم هنوز دیدم خوب نشده ،دکتر میگه تا ۳ ماه طول میکشه ،خیلی ناراحتم

میشه درخواست دوستی ام رو قبول کنید خیلی سوال دارم چهارشنبه وقت عمل دارم

نزدیک ۴ بود چرا اذیت شدم    دوروز اول ولی ارزششو داشت  خیلی

میشه توضیح بدید، اذیت شدنتون چطوری بود؟

الان چند وقته که عمل کردید؟ کی ثابت شد دیدتون؟

برا سنتون چیزی نگفتن که نمیشه و اینکه بعد برا نزدیک به مشکل بر می خورین؟

میشه درخواست دوستی ام رو قبول کنید خیلی سوال دارم چهارشنبه وقت عمل دارم

بله عزیزم ،سوالی داری بپرس قبول کردم

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2706