2737
2734
عنوان

خواهرای گلم یه لحظه بیاین به کمکتون احتیاج دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 63 پست
اصلا میگیم داداشت بد خدایی نکرده یه اتفاقی واسه همسرت یا کسه دیگه ممکنه بیوفته رفت و آمدت رو با دا ...

درست میگی گلم به هیچ عنوان حرفشو به شوهرم نمیگم

کلا باهاش قطع رابطه کردم بهش هم گفتم که اگر مردم هم حق اینکه بیای سر قبرم نداری😔

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم   
من نگفتم به شوهرم بگم یانه من خودمم گفتم بهش نمیگم مگه بی عقلم😁 میگم با بابا و مامانم بگم یعنی؟

اره به پدرومادر بگو که به داداشت یاد بدن به همسرت احترام بزاره بهشون بگه شوهرمه همسرم بهم برمیخوره همچین حرفی بهم زده دیگه تکرار نشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بنظرم بع شوهرت اصلا نگوچون فردا با برادرت شما خوب میشی اما همسرت یک عمر متنفر میشه و هرچی هم ب ...

همین کار رو کردم گلم بنظرت به بابام بگم؟

2731
بنطرتون با بابام در میون بذارم؟ بهشون بگم که این حرف رو زده؟ خیلی دودلم از طرفی میگم یهو بهشون میگم ...

این خاله زنک‌بازیا نه تنها چیزی رو درست نمیکنه بلکه حریم ها رو هم کمرنگتر می‌کنه...فقط کمی باهاش سرد برخورد کن..نمیگم‌قطع رابطه کن اصلا....فقط سرد باش و آدم‌قبلی مباش

من‌بودم خودم حقشو میزاشتم کف دستش

من نمیتونم مثل اون باشم که هر چیزی رو به زبونم بیارم و بگم عزیزم ولی تا اونجایی که شان و شخصیتم اجازه میداد جوابشو دادم ولی جگرم خنک نشد

2738
من نمیتونم مثل اون باشم که هر چیزی رو به زبونم بیارم و بگم عزیزم ولی تا اونجایی که شان و شخصیتم اجاز ...

من تا هرجایی که شان و شخصیت طرف مقابلم کمه هرچیزی رو به زبون میارم هر چی گفت دوتا بدترش میزاشتی تو کاسش بعدشم اصلا چرا باهاش حرف میزنی که به اونجا بکشه 

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)   
نمیگم عزیزم ولی احساس میکنم که باید خودم یه کاری بکنم باید دمشو بچینم که دیگه پشت سر شوهرم زر زر نکن ...

من یبار یکی ب شوهرم البته اون موقع نامزد بودیم...توهین کرد جوری زدمش تا چند سال بعد منو میدید میگف استخونام درد میکنه😂😂😂😂😂

این خاله زنک‌بازیا نه تنها چیزی رو درست نمیکنه بلکه حریم ها رو هم کمرنگتر می‌کنه...فقط کمی باهاش سرد ...

عزیزم ما چند سال باهم سرد بودیم بخاطر رفتارهاشون هیچ جا جایی ندارند رفتار بی ادبانه ی زنشو تحمل کردیم بخاطر داداشم ولی خوب اونم خودشو نشون داد که چطوریه

خیلی قضیه طولانیه عزیزم

سلام،نقطعه ضعف نشون نده!

حالا مگه با فحش برادرت،شوهرت اونجوری شده؟!

خب نه

پس ولش کن

بیخیال 

سخت نگیر💫👌🏻🍃نمیخواد چیزیو بهش یاد بدی یا تنبیهش کنی،خودش باید یاد بگیره،زوری نمیشه😶

❤💃🏻💓🍃خداجونم دوستت دارم🌸💕
سلام،نقطعه ضعف نشون نده! حالا مگه با فحش برادرت،شوهرت اونجوری شده؟! خب نه پس ولش کن بیخیال  ...

ببین شوهر من خیلی هوای منو داره احساس میکنم اینجوری در حقش کوتاهی کردم

2706