2726
عنوان

خواهرای گلم یه لحظه بیاین به کمکتون احتیاج دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 63 پست

تو از اونایی هستی که از کاه کوه میسازن

بابا داداشته 

حتما تو هم بد حرف زدی 

یه نور حرف میرنه انگار غریبس

تو با غریبه ها چیکار میکنی

فردا تو دعوا شوهرت همین حرکت داداشتو میزنه تو سرت

آیا شوهرتم هوای تو رو پیش خواهرش داره؟

امروز را میخواهم از شخصی به نام ^من^ تشکر کنم …💌شخصی که در تنهایی هایم همیشه کنارم بود .. غم و غصه هایم را شریک میشد❤️‍🩹هیچ موقع به اعتمادم خیانت نکرد و هیچ موقع پشتم را هم خالی نکرد … منی که با تندروی هایم باعث عذابش شدم .. منی که با خودخواهی هایم او را در جاده هایی کشیدم که آخرش به تباهی غرورم و احساسم ختم میشد …از او امروز معذرت خواهی میکنم که بخاطر امیال سرکشم همیشه موجب عذابش شدم … همیشه وادارش کردم برای ماندن آدم هایی که همچو عطر های فیک می مانند و فقط قاب و شکل شان زیباست خودش را کوچک کند …^من^ جانم …هر چقدر فکر میکنم می بینم به اندازه تمام آرزو هایی که داشتم و به هیچ کدامشان نرسیدم به تو دین دارم و مدیونم …💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به مادرت بگو که طوری به بابات بگه وبه داداشت بفهمانند کارش اشتباه بوده ادم مشکل باحرف حل میکند نه با فوش فوش کشی واصلا وابدا به شوهرت نگو وجلوش طوری وانمود کن داداشت خیلی دوست داری واصلا ناراحتی پیشتان نبوده من با برادرم مشکل دارم اصلا نمیزارم شوهرم دخالت بده باهم کلی هم دعواکنیم بازم شوهرم نمیداند وبه برادرهام میگم حرف نه بافوش اونها تا فوش بدن بهشان گفتم از عقب ماندگیشان نه از عاقل یک ادم‌عاقل فوش نمیده 

دوستان برام دعا کنید بعد ازسالها غریبگی وغربت برگردم حداقل نزدیکترین شهرم منو فرزندانم درخواست دعا تک تک تان راداریم وپسر۵ ساله ام هم زودتر صحبت بیفته یک ادم دلشکسته غریب عریب 
اگ ب شوهرت بگی از کجا معلوم از خودت نبُره؟عزیزم همه چیو نباید حتی ب نزدیک ترین کست هم بگی ک

نمیگم عزیزم ولی احساس میکنم که باید خودم یه کاری بکنم باید دمشو بچینم که دیگه پشت سر شوهرم زر زر نکنه 

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم   
2728

اصلا میگیم داداشت بد

خدایی نکرده یه اتفاقی واسه همسرت یا کسه دیگه ممکنه بیوفته

رفت و آمدت رو با داداشت قطع کن که یاو بگیره به همسرت و تو احترام بزاره

امروز را میخواهم از شخصی به نام ^من^ تشکر کنم …💌شخصی که در تنهایی هایم همیشه کنارم بود .. غم و غصه هایم را شریک میشد❤️‍🩹هیچ موقع به اعتمادم خیانت نکرد و هیچ موقع پشتم را هم خالی نکرد … منی که با تندروی هایم باعث عذابش شدم .. منی که با خودخواهی هایم او را در جاده هایی کشیدم که آخرش به تباهی غرورم و احساسم ختم میشد …از او امروز معذرت خواهی میکنم که بخاطر امیال سرکشم همیشه موجب عذابش شدم … همیشه وادارش کردم برای ماندن آدم هایی که همچو عطر های فیک می مانند و فقط قاب و شکل شان زیباست خودش را کوچک کند …^من^ جانم …هر چقدر فکر میکنم می بینم به اندازه تمام آرزو هایی که داشتم و به هیچ کدامشان نرسیدم به تو دین دارم و مدیونم …💔
تو از اونایی هستی که از کاه کوه میسازن بابا داداشته  حتما تو هم بد حرف زدی  یه نور حرف ...

بله عزیزم من و شوهرم خداروشکر خیلی هوای همو داریم

داداش من خیلی پسته خداروشکر که نمیتونی درک کنی

اگه میخوای درخواست بده تو خصوصی کاراشو بهت بگم تا درکم کنی

اینجا بگم ممکنه شناسایی بشم

۳ سال بزرگتره

عزیزم بنظرم بع شوهرت اصلا نگوچون فردا با برادرت شما خوب میشی اما همسرت یک عمر متنفر میشه و هرچی هم بخوای آشتی شون بدی فایده ای نمیکنی بنظر من کار منطقی اینه که با برادرت قطع رابطه کنی 

بله عزیزم من و شوهرم خداروشکر خیلی هوای همو داریم داداش من خیلی پسته خداروشکر که نمیتونی درک کنی ا ...

نمیدونم شاید داداش من خوبه و چون چیزی ازش ندیدم نمیتونم درک کنم ببخشید خوب حرف نزدم.

به مادرت بگو که طوری به بابات بگه وبه داداشت بفهمانند کارش اشتباه بوده ادم مشکل باحرف حل میکند نه با ...

عزیز دلم ما خانوادگی با هم مشکل داریم شوهرم که اصلا نگاش نمیکنه چون خیلی بنجله

فکر کن کسی که به پدر خودش رحم نمیکنه و مالشو بالا میکشه چطور آدمیه میاد برای خواهرش مرحمت داشته باشه

خب اگ نمیدونه چرا باید بگی ک اوضاع بدتر بشه حتما باید بگی ولش کن ولی ب برادرت بگو حرف خوب نبوده ک زد ...

من نگفتم به شوهرم بگم یانه

من خودمم گفتم بهش نمیگم مگه بی عقلم😁

میگم با بابا و مامانم بگم یعنی؟

عزیزم بنظرم بع شوهرت اصلا نگوچون فردا با برادرت شما خوب میشی اما همسرت یک عمر متنفر میشه و هرچی هم ب ...

من تجربشو داشتم.پشت دستمو داغ کردم دیگه از این کارا نکنم

2706